امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19232
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 221
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن آقایی  با بیان این مطلب اظهار کرد: در مسیر خط 2 اتوبوس های BRT تاکنون 35 ایستگاه تعویض ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن آقایی  با بیان این مطلب اظهار کرد: در مسیر خط 2 اتوبوس های BRT تاکنون 35 ایستگاه تعویض شده است و عملیات تعویض 15 ایستگاه دیگر در دست اجرا است.

وی تصریح کرد: در مسیر خط 2 اتوبوس های تندرو حد فاصل میدان آزادی تا خاوران در مجموع 52 ایستگاه وجود دارد که 2 ایستگاه مبدا و مقصد و 50 ایستگاه بین راهی است.

آقایی گفت: ایستگاه های جدید خط 2 سامانه اتوبوس های تندرو از کلیه امکانات و تجهیزات لازم مانند دستگاه های کارت خوان بلیت الکترونیک، سیستم های هوشمند، دوربین های نظارت تصویری، سیستم روشنایی مناسب و... برخوردارند و تلاش شده تا با نصب ایستگاه های مدرن و مناسب سطح خدمات رسانی در این خط را ارتقا دهیم.

مدیرکل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک همچنین در خصوص احداث خط اتوبوس های تندرو در مسیر بزرگراه امام علی (ع) گفت: مکان یابی ایستگاه ها در این خط صورت گرفته و سرپناه ایستگاه ه در دست ساخت است.

وی افزود: عملیات اجرایی احداث سکوی ایستگاه ها در مسیر این خط نیز به زودی آغاز خواهد شد تا گامی دیگر در راستای تکمیل شبکه اتوبوس های تندرو پایتخت برداشته شود.

آقایی در ادامه در خصوص احداث خط 8 سامانه اتوبوس های تندرو حدفاصل ترمینال جنوب تا پایانه خاوران نیز گفت: عملیات ساخت سرپناه ایستگاه های این خط به پایان رسیده و به زودی این خط آماده بهره برداری خواهد شد تا شهروندان در نیمه جنوبی شهر بتوانند از خدمات رسانی این خط بهره مند شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها