امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19242
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «البدیل»، جبهه 30 ژوئن و اتاق فکر این جریان از معترضان خواست که سه تجمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «البدیل»، جبهه 30 ژوئن و اتاق فکر این جریان از معترضان خواست که سه تجمع اعتراضی متحد برگزار کنند.

اولین تظاهرات از روبروی مسجد «عمر مکرم» آغاز می‌شود و برای تحصن در برابر مجلس وزرا و مجلس شورا حرکت خواهد کرد.

این جبهه همچنین در بیانیه خود تأکید کرد که تظاهرات دوم از روبروی مدرسه «الخلفاء الراشدین» در خیابان خلیفه مأمون آغاز خواهد شد و برای تحصن در برابر قصر «قبه» ادامه خواهد یافت.

این جبهه همچنین از مخالفان خواست به تجمع خود در برابر قصر اتحادیه و میدان تحریر ادامه دهند، رئیس جمهور مصر روز گذشته قصر اتحادیه را ترک کرده بود و برای بررسی تحولات کشور به قصر قبه منتقل شده بود.

پیشتر گزارش‌های رسانی‌ای حاکی از درگیری میان حامیان و مخالفان «محمد مرسی» رئیس جمهور مصر در«الفیوم» در استان «اسیوط» بود.

ادامه درگیری‌های در مقابل مقر «اخوان المسلمین» در این شهر 6 کشته و دست‌کم 60 زخمی برجای گذاشته است.

روز گذشته مصادف با 30 ژوئن اولین سالروز‌ مراسم تحلیف محمد مرسی رئیس جمهور مصر در میدان التحریر بود که معارضان حکومت با دعوت به شرکت در تظاهرات خواستار برکناری مرسی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری شدند، درگیری‌ها در 7 استان مصر 174 زخمی به همراه داشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار