امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19250
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 118
محمد جلیلیان، مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مصرف فرهنگیان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: با توجه به اینکه ...

محمد جلیلیان، مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مصرف فرهنگیان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: با توجه به اینکه قیمت سبد کالای ماه رمضان فرهنگیان مصوب است، در صورت فروش بیش از میزان یاد شده، کاملا مشخص بوده و قابل پیگیری است.

وی ادامه داد: فرهنگیان با مراجعه به تعاونی‌های مصرف فرهنگیان در سراسر کشور و ارائه کارت شناسایی می‌توانند اقدام به خرید سبد کالا کنند.

جلیلیان در خصوص میزان تخفیف سبد کالا گفت: شکر را کیلویی 1500 تومان عنوان کردیم که در هیچ‌کجا به این میزان به فروش نمی‌رسد و برنج نیز از نوع مرغوب است که در بازار کیلویی 4600 تا 4700 تومان است که 3900 تومان ارائه می‌شود.

وی افزود: در قیمت روغن، برنج و شکر بین 20 تا 25 درصد تخفیف داشته‌ایم و تنها در بحث مرغ، قیمت‌ها در بازار متفاوت است؛ به عنوان مثال ممکن است امروز مرغ در تهران کیلویی 6200 تومان و در زاهدان 5700 تومان باشد که ما در مجموع مرغ را کیلویی 5200 تومان در نظر گرفتیم.

مدیر عامل اتحادیه تعاونی‌های مصرف فرهنگیان کشور به مدت زمان توزیع سبد کالای ماه رمضان فرهنگیان اشاره کرد و ادامه داد: توزیع سبد کالا تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها