امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19251
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 70
عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اعتدال ...

عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اعتدال معنا و مفهوم خاص خودش را دارد، گفت: تعبیری که بعضاً حضرات سیاسیون از اعتدال دارند با خاستگاه این واژه در تعارض است.

وی افزود: بعضاً سیاسیون اعتدال را مبتنی بر منافع گروه و جناح‌های سیاسی تعریف می‌کنند و مثلا می‌گویند باید در مقابل فلان جریان ایستاد و یا از فلان جریان استفاده کرد، این نگاه به معنای واقعی اعتدال نیست.

تمیمی با بیان اینکه اعتدال یعنی پرهیز از افراط و تفریط، تاکید کرد: همه ما قبول داریم که در حمایت از منافع ملی و انقلاب باید اعتدال را رعایت کرد یعنی افراط و تفریط نباید کرد.

وی با بیان اینکه اعتدال دستور اسلامی است و باید مر آنرا رعایت کرد، اظهار داشت: توجه به عقلانیت عین اعتدال است. هیچ کس مخالف عقلانیت نیست چرا که عقلانیت دستور اسلامی است.

تمیمی با اشاره به برخی اظهارنظرها مبنی بر شکست اصولگرایان در انتخابات افزود: 4 نامزد اصولگرا با حضور خود در انتخابات زمینه خلق حماسه سیاسی که مطالبه جدی مقام معظم رهبری بود را فراهم کردند و در حقیقت کسانی که برای خلق حماسه سیاسی تلاش کردند پیروز شدند.

نماینده مردم شادگان با بیان اینکه نامزدهای اصولگرا با تمکین به نتیجه انتخابات، پیروزی دیگری برای خود رقم زدند، خاطرنشان کرد: تعبیر شکست برای جریان اصولگرایی درست و واقعی نیست؛ اکنون آقای روحانی خود را فراجناحی می‌داند نه اصلاح‌طلب.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها