امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19253
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار فارس، حسین مرعشی، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در دولت هشتم یکی از گزینه‌هایی است که در محافل مختلف به عنوان گزینه ریاست ...

به گزارش خبرنگار فارس، حسین مرعشی، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در دولت هشتم یکی از گزینه‌هایی است که در محافل مختلف به عنوان گزینه ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در دولت یازدهم مطرح می‌شود.

حسین مرعشی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص بازگشت خود به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت: به هیچ وجه آمادگی ندارم برگردم و در هیچ شرایطی هم به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برنمی‌گردم.

وی در خصوص مواردی که دولت یازدهم در زمینه میراث فرهنگی و گردشگری باید مورد تأکید و پیگیری قرار گیرد نیز گفت: گردشگری از صنایع مغفول در کشور است باید برنامه‌هایی که در این 8 سال گذشته اجرا نشد اجرا شود.

مرعشی از جمله این موارد را ایجاد مناطق نمونه گردشگری در کشور عنوان کرد.

وی در پاسخ به اینکه بارها اعلام شده که بیشترین آمار ایجاد مناطق نمونه گردشگری در دولت‌های نهم و دهم بوده است، گفت: در این دولت‌ها فقط مناطق را مصوب کرده‌اند اجرا که نکرده‌اند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در دولت هشتم تصریح کرد: باید سایت موزه‌ها ایجاد می‌شد که نشده است و باید در این دولت پیگیری شود و گردشگری ارزان از طریق کمپینگ‌ها باید محقق شود.

مرعشی افزود: باید سالانه 25 درصد رشد گردشگری در کشور می‌داشتیم که این رشد، منفی بوده است و باید در دولت یازدهم پیگیری شود و موارد مشابه بسیاری در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری وجود دارد که در این دولت باید به آنها پرداخته شود.

وی در خصوص واگذاری‌های سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در روزهای پایانی دولت دهم به بخش خصوصی نیز گفت: درباره صحبت‌های ملک زاده باوری ندارم و صحبت نمی‌کنم.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها