امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19260
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، «الیستر بیرت» وزیر امور خاورمیانه در بیانیه صادره از وزارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، «الیستر بیرت» وزیر امور خاورمیانه در بیانیه صادره از وزارت خارجه انگلیس با اشاره به روابط مستحکم اتحادیه اروپا و شورای همکاری خلیج فارس گفت: من به ولیعهد و وزیران بحرینی التزام انگلیس به حمایت از بحرین در برنامه اصلاحاتی اش را تاکید کردم. درحالیکه در برخی از زمینه‌ها پیشرفتی حاصل شده است، زمینه ای زیاد دیگری وجود دارد که باید پیشرفتی در آن‌ها حاصل شود؛ بویژه در خصوص بهبود وضعیت حقوق بشر و اصلاح قضایی.

وی افزود: انگلیس اعتقاد راسخ دارد که ثبات و شکوفایی بحرین در گرو اجرای اصلاحات موثر است و من دولت و جمعیت‌های سیاسی و رهبران جامعه را ترغیب می کنم که ماه مبارک رمضان را به عنوان فرصتی برای تامل و تسامح و آشتی به منظور ادامه گفتگو و تقویت اعتماد و جلوگیری از خشونت غنیمت بشمرند.

الیستر بیرت همچنین در صفحه خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی در اینترنت گفت: وزیران امور خارجه اروپا از برگزاری گفت‌وگویی عمیق تر درباره موضوعات بشر با شرکای خود در کشورهای عرب حوزه خلیج فارس حمایت می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها