امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19267
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 104
مسعود حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد فعالیت‌های مجتمع درمانی هلال‌ ایران خاطر نشان کرد: پیش از این بیمه شدگان ارتش و خدمات ...

مسعود حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد فعالیت‌های مجتمع درمانی هلال‌ ایران خاطر نشان کرد: پیش از این بیمه شدگان ارتش و خدمات درمانی در این مرکز پذیرش می شدند  ولی طی تفاهمنامه‌ای که با سازمان تامین اجتماعی منعقد کردیم از امروز بیمه شدگان تأمین اجتماعی هم می‌توانند از خدمات درمانی مجتمع درمانی هلال ایران استفاده کنند.

وی ادامه داد: این مجتمع از سال 78 خدمات تخصصی چشم‌پزشکی، همودیالیز، پایش سلامت و خدمات تخصصی قلب و عروق و پوست را به مردم ارائه می‌کند.

وی ادامه داد: اکنون 40 تخت همودیالیز و 5 اتاق عمل چشم برای انجام جراحی‌های پیشرفته چشم در این مرکز خدمات ارائه می‌کند.

رئیس مجتمع درمانی هلال ایران همچنین از راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری با همکاری پژوهشگاه رویان خبر داد و افزود: بیماران و زوجین نابارور می‌توانند از هفته آینده با مراجعه به این مرکز از خدمات کمک‌درمانی برای درمان ناباروری استفاده کنند.

به گزارش فارس، مجموعه درمانی هلال ایران به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های جمعیت هلال‌احمر در شرق تهران در بخش‌های مختلف پزشکی خدمات درمانی ارائه می‌کند. این مجتمع در سال 52 توسط یک زن خیر به جمعیت هلال‌احمر اهدا شد و از سال 78 به صورت تخصصی از آن بهره‌برداری شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها