امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19269
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 103
حسینعلی حاجی ‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار ...

حسینعلی حاجی ‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: با توجه به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، دو فراکسیون اصولگرای مجلس که از ابتدای مجلس نهم به صورت مجزا عمل کرده‌اند، در ادامه مسیر تغییر روش خواهند داد.

وی افزود: با مذاکرات انجام شده بین دو فراکسیون و اقدامات صورت گرفته توسط آنها، دو مجموعه در آینده‌ای بسیار نزدیک با ساختاری جدید در مجلس ظاهر می‌شوند تا بتوانند با وفاق و هماهنگی در جهت منافع نظام، اقدامات مؤثرتری را صورت دهد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: پیش‌بینی می‌شود دو فراکسیون اصولگرا در قالب ساختاری واحد و در مجموعه‌ای متشکل از همه نمایندگان اصولگرا، با نام و مشخصاتی واحد به کار خود در مجلس ادامه دهند.

حاجی‌دلیگانی متذکر شد: اعضای دو فراکسیون با این موضوع موافق هستند و همه آنها آمادگی لازم را برای این موضوع دارند وتنها یک اقدام عملی در جهت تحقق این موضوع باقی مانده است.

به گزارش فارس، در مجلس دو فراکسیون اصولگرا وجود دارد که یکی با عنوان «اصولگرایان» و به ریاست غلامعلی حدادعادل و دیگری با عنوان «رهروان ولایت» به ریاست کاظم جلالی فعالیت می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها