امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19274
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۵
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد حیدری معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در نشست رابطان و نمایندگان رؤسای آموزش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد حیدری معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در نشست رابطان و نمایندگان رؤسای آموزش و پرورش سراسر کشور که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، از برپایی سی‌امین اجلاس رؤسای آموزش و پرورش در روزهای شنبه تا دوشنبه 15 تا 17 تیرماه خبر داد و گفت: توجه و حساسیت فوق‌العاده رسانه‌ها، متفکران و صاحب‌نظران نسبت به این اجلاس نشان از اهمیت و جایگاه بزرگ آن در جامعه دارد.

وی با اشاره به رویکرد این اجلاس ادامه داد: بیست و نهمین اجلاس با شعار سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برگزار شد و با توجه به پیشرفت‌های حاصله در اجرای این سند، در اجلاس سال جاری شاخص‌های اجرای آن از جمله مهندسی و ساماندهی نیروی انسانی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد برگزاری سی‌امین اجلاس رؤسای آموزش و پرورش کشور از تحلیل عملکرد و تبیین سیاست‌های آتی نظام تعلیم و تربیت در سی‌امین اجلاس سراسری رؤسای آموزش و پرورش کشور خبر داد.

وی با اشاره به تدوین برنامه درسی ملی به عنوان برنامه‌ای با شمول پردازش دقیق به عوامل آموزشی و تدوین نظام رتبه‌بندی معلمان افزود: اقدامات مثبت و چشمگیری که طی سال گذشته برای اجرای سند تحول بنیادین انجام شد، در این اجلاس مورد نقد، بررسی و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

حیدری در بخش دیگری از سخنان خود به خلق حماسه سیاسی مردم اشاره کرد و اظهار داشت: در 24 خرداد ماه 92 حماسه‌ای سیاسی با مشارکت بالغ بر 72 درصد مردم خلق شد که تقریباً در تاریخ انقلاب اسلامی بی‌نظیر است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها