امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19281
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، قدرت الله گودرزی در نشست خبری خود به مناسبت اجرای طرح سفره رمضان برگزار شد اظهار داشت: جشنواره استقبال از ماه مبارک ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، قدرت الله گودرزی در نشست خبری خود به مناسبت اجرای طرح سفره رمضان برگزار شد اظهار داشت: جشنواره استقبال از ماه مبارک رمضان هر ساله قبل از شروع این ماه در دستور کار فروشگاه‌های شهروند قرار می‌گیرد و شهروندان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای مایحتاج خود را برای این ایام تهیه  کنند.

وی تأکید کرد: در سال 91 در حوزه ارائه خدمات و از نظر کمی و کیفی و همچنین قیمت اجناس اقدامات خوبی از سوی فروشگاه‌های شهروند انجام شد ضمن اینکه در سه ماهه 92 نیز عملکرد خوبی از سوی فروشگاه‌های شهروند در سطح شهر انجام شده و شاهد رشد فروش و همچنین رضایتمندی شهروندان با توجه به چالش‌های اقتصادی بوده‌ایم.

گودرزی خاطرنشان کرد: علیرغم رشد قیمت گوشت و روغن در بازار و همچنین دیگر فروشگاه‌های شهر، قیمت این اجناس هیچ گونه تغییری در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند نداشته است و این در حالی است که ما مشکلی برای عرضه گوشت و روغن نداشته‌ایم.

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های شهروند ادامه داد: هدف ما راضی نگه داشتن مردم بوده و این در حالی است که امروز بعد از 3.5 سال از حضور بنده در شهروند به این مهم دست پیدا کرده‌ایم. گودرزی اضافه کرد: ما سعی کرده‌ایم صادقانه با مردم صحبت کنیم و مرد عمل باشیم و امیدواریم از امروز به بعد هم با همین منوال حرکت کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد با روی کار آمدن دولت جدید مشکلات اقتصادی و چالش‌های روبرو نیز برطرف شود.

مدیرعامل فروشگاه شهروند در ادامه نشست خبری خود با اشاره به فروش ویژه ماه مبارک رمضان گفت: جشنواره استقبال از ماه رمضان از شانزده تیر آغاز و تا بیستم مرداد ادامه خواهد داشت.

گودرزی بیان داشت: در جشنواره رمضان امسال 2 هزار قلم کالا از تخفیفات ویژه 5 الی 25 درصدی بهره‌مند خواهند شد ضمن اینکه در جشنواره امسال نیز پوشاک نیز با تخفیف ویژه به مراجعه کنندگان ارائه خواهد شد.

گودرزی در خصوص زمان و ساعت فروشگاه‌های شهروند در ایام ماه مبارک رمضان گفت: در طرح سفره رمضان که طرح ویژه در ایام ماه مبارک رمضان است ساعات کار فروشگاه‌های شهروند یک ساعت اضافه خواهد شد ضمن اینکه 8 فروشگاه نیز در سطح شهر به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به شهروندان خواهند بود.

مدیرعامل فروشگاه شهروند ادامه داد: فروشگاه‌های شهروند از جمله ال احمد، فرمانیه، صادقیه، آزادگان، بیروت، بیهقی، شهرری و بهارانه از جمله فروشگاه‌هایی هستند که در ایام ماه مبارک رمضان به صورت شبانه‌روز دایر خواهند بود ضمن اینکه میادین متصل به این فروشگاه‌ها نیز تا 12 شب آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

گودرزی ادامه داد: شهروند با توجه به نزدیک شدن ایام ماه مبارک رمضان اجرای طرح سفره رمضان را در دستور کار خود قرار داده ضمن اینکه بخش عمده‌ای از تخفیفات از کاهش سود شهروند تأمین می‌شود.

گودرزی ادامه داد: متأسفانه در چند روز گذشته برخی از افراد مطالبی را در خصوص افزایش قیمت کالاها در شهروند اعلام کرده‌اند که این گونه مطالب به هیچ وجه صحت ندارد و اگر انسان به خدا اعتقاد داشته باشد یقینا این مسائل و حرف‌ها را نمی‌زنند .

وی اظهار داشت: هم‌اکنون همکاری‌های لازم با ناجا در خصوص فعالیت شبانه‌روزی 8 فروشگاه در شهر تهران انجام شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت فروشگاه شهروند خاطرنشان کرد: خوشبختانه فعالیت و عملکرد شهروند به گونه‌ای بوده که اعضای شورای شهر نیز به این موضوع اعتقاد پیدا کرده و تاکید داشته‌اند که عملکرد فروشگاه شهروند در این چند سال قابل قبول بوده و توانسته است در شرایط فعلی و نوسانات بازار کمک مناسبی برای خانواده‌ها باشد.

وی اظهار امیدواری کرد در دوره جدید شورای شهر نیز توجه ویژه‌ای به فروشگاه‌های شهروند شود و بحث واگذاری آن نیز به طور کلی منتفی بشود.

گودرزی در ادامه نشست خبری خود با اشاره به اینکه هم‌اکنون مراجعه شهروندان به فروشگاه‌های شهروند افزایش چشمگیری داشته است گفت: براساس آمار مراجعه شهروندان به فروشگاه‌های شهروند در سال جاری 65 درصد رشد داشته است و این در حالی است که ما هم در خصوص فاکتورها و هم در خصوص فروش کالاها با رشد قابل توجهی روبرو بوده‌ایم.

مدیرعامل شرکت فروشگاه شهروند تصریح کرد: هم‌اکنون روزانه 150 هزار نفر به فروشگاه‌های شهروند برای خرید مراجعه می‌کنند و این در حالی است که این رقم در جشنواره‌ها افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند.

گودرزی از افتتاح یک فروشگاه شهروند در خیابان 17 شهریور (میدان امام حسین) خبر داد و گفت: به زودی این فروشگاه نهایی و افتتاح خواهد شد وکلنگ زنی آن انجام خواهد شد ضمن اینکه هم‌اکنون چند ارگان پیشنهاد داده‌اند که فروشگاه‌هایشان در اختیار مدیریت شهروند قرار گیرند.

مدیرعامل شرکت فروشگاه شهروند اضافه کرد: یک فروشگاه نیز در شهرک غرب با مشارکت بخش خصوصی در حال نهایی شدن است که به زودی و پس از برگزاری جلسات مکان و زمان آن را اعلام خواهیم کرد.وی

وی در ادامه با تأکید بر اینکه فروشگاه شهروند از سال 91 و پس از فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولیدات داخلی به هیچ وجه اجازه فروش کالاهای خارجی که مشابه داخلی آن در کشور بود را نداد ضمن اینکه با اتمام قراردادهای شرکت‌های خارجی قرارداد جدیدی را برای عرضه کالاهای خارجی در فروشگاه‌های شهروند نداد.

گودرزی تأکید کرد: بیش از 85 درصد از فروش ما در فروشگاه‌های شهروند کالاهای داخلی است ضمن اینکه فروشگاه شهروند با استفاده از ظرفیت‌های نوین و جدید خدمات خوبی را به شهروندان ارائه کرده است.

وی به سامانه فروشگاه شهروند و همچنین فروش مجازی و اینترنتی اشاره کرد و گفت: شهروندان می‌توانند در هر زمان و هر ساعت به صورت اینترنتی خریدهای خود را انجام دهند و این در حالی است که هم‌اکنون بیش از 80 هزار نفر خریدهای خود را از طریق اینترنت و تلفن انجام می‌دهند.

مدیرعامل شرکت فروشگاه شهروند ادامه داد: خوشبختانه با فعالیت ستاد خرید شهروند هیچ مشکلی برای تأمین اقلام کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان نداریم و فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند و همچنین انبارهای آن مملو از اقلام کالاهای اساسی برای توزیع در ماه مبارک رمضان است.

گودرزی بیان داشت: یکی دیگر از برنامه‌های شرکت شهروند حرکت به سوی بن کارت‌ها و کاهش بن در فروشگاه‌های شهروند است که خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است و هم‌اکنون درصد بسیاری کمی (8 درصد) با داشتن بن به فروشگاه‌های شهروند مراجعه می‌کنند و بیشتر مراجعه کنندگان به صورت نقدی و بن کارت بوده‌اند.

وی اضافه کرد: ما آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مراجعه کنندگانی که دارای بن کارت هستند را داریم که امیدواریم بانک شهر نیز در این زمینه همکاری‌های لازم را با ما داشته باشد.

مدیرعامل شرکت فروشگاه شهروند در پایان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون 24 فروشگاه در سطح شهر وجود دارد که بنا داریم در 8 منطقه از شهر تهران فروشگاه‌های شهروند را دایر کنیم و تعداد فروشگاه‌های شهروند را از 24 به 33 عدد برسانیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها