امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19291
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 92
محمد ودود حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: هم‌اکنون مطبوعات کشور با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند به‌طوری‌که می‌توان گفت ...

محمد ودود حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: هم‌اکنون مطبوعات کشور با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند به‌طوری‌که می‌توان گفت مطبوعات وضعیت مناسبی را از حیث صنفی ندارند.

مدیر مسئول روزنامه جوان افزود: دولت یازدهم حتماً باید مدل و راهکار مناسبی را برای رفع معضل گرانی و کمبود کاغذ برای مطبوعات کشور ارائه دهد.

وی یادآور شد: دولت جدید حتماً باید در حوزه اعتدال و عقلانیت در حوزه مطبوعاتی به مطبوعاتی که عقلانی هستند، به دنبال رفع مشکلات مردم هستند و همچنین دل در گرو  نظام اسلامی دارند، توجه‌ ویژه‌ای داشته باشد.

وی ادامه داد: در دولت جدید باید با تندروی‌های حزبی و بدون سودی که برخی از مطبوعات دارند برخورد شود چراکه نمی‌شود شعار اعتدال و عقلانیت را سر داد و در عین حال در کنار آن از روش‌های ساختار شکنانه حمایت کرد.

این فعال عرصه رسانه بیان داشت: این امکان وجود ندارد که با شعار اعتدال و عقلانیت در مطبوعات ورود کرد و در عین حال بحث اهانت به چار‌چوب‌های نظام را در قالب مطبوعات پذیرفت.

دولت اعتدال و عقلانیت در مواجه با مطبوعات پس از رفع معضلات صنفی، در راستای شخصیت‌بخشی به مطبوعات نیز گام مؤثری را بردارد.

ودود حیدری ادامه داد: هم‌اکنون در برهه‌ای به سر‌ می‌بریم که از آزادی بیان خوبی در چارچوب‌های قانون اساسی در نظام اسلامی برخوردار هستیم؛ البته باید به این آزادی بیان جهت داده شود تا بیشترین بهره‌گیری از آن صورت گیرد.

چنانچه به مشکلات صنفی مطبوعات پرداخته شود بدون شک مطبوعات می‌توانند به عنوان بازوهای کمک‌کننده به ثمر رسیدن شعارها و وعده‌های دولت بسیار مؤثر واقع شوند.

انتهای پیام/ 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار