امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19302
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 88
منوچهر اکبرلو، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره مجموعه 8 جلدی «مشهورترین‌ها»، بیان ...

منوچهر اکبرلو، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره مجموعه 8 جلدی «مشهورترین‌ها»، بیان داشت: این مجموعه کتاب‌ها سفارش انتشارات «سروش» برای گروه سنی نوجوان است.

وی با بیان اینکه برای چاپ و انتشار مجموعه کتاب‌های «مشهورترین‌ها» یک گروه 8 نفره با بنده به همکاری می‌پردازند، اضافه کرد: در هر یک از جلدهای این مجموعه 10 نفر از مشهورترین ایرانی در حوزه‌های مختلف به زبان ساده برای مخاطبان نوجوان معرفی شده‌اند.

اکبرلو ادامه داد: از عناوین این مجموعه کتاب‌ها می‌توان به «آئین اخلاق و دین»، «دانشمندان»، «شاعران»، «هنرمندان»، «داستان‌نویسان»، «سرداران دفاع مقدس»، «مصلحان اجتماعی» و «سفرنامه نویسان و جهان گردان» اشاره کرد.

وی افزود: در نگارش مجموعه کتاب‌های «مشهورترین‌ها» نویسندگانی نظیر محسن هجری، پریسا برازنده، احسان مجیدی، حمزه ابراهیم‌زاده مریم اکبرلو حضور دارند که اکنون تولید محتوای این مجموعه در ویرایش نهایی قرار دارد.

اکبرلو با اشاره به این مطلب که تصویرگری این مجموعه توسط نظری یکی از تصویرگران حوزه ادبیات کودک و نوجوان صورت می‌گیرد، بیان کرد: هر یک از این کتاب‌ها دارای 32 صفحه خواهند بود که در آینده نزدیک منتشر و در نمایشگاه بین‌المللی کتاب سال آتی روانه بازار نشر می‌شوند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار