امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19328
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، دادگاه کیفری سوم بحرین امروز دوشنبه یک افسر مرد و یک افسر زن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، دادگاه کیفری سوم بحرین امروز دوشنبه یک افسر مرد و یک افسر زن متهم به شکنجه کردن شش کادر پزشکی در جریان بازداشت آنها را تبرئه کرد.

مدیرکل بخش اطلاع رسانی امنیتی وزارت کشور بحرین در دادگاه گفته بود که وی دکتر علی العکری را به همراه متهم اول پرونده در جریان دیدار از اداره کل تحقیقات جنایی در دوره برقراری حالت فوق العاده در بحرین دیده بود.

مدیرکل بخش اطلاع رسانی امنیتی وزارت کشور بحرین این امر را که العکری تحت هرگونه شکنجه‌ای قرار گرفته است بلکه رابطه خوبی با متهم اول این پرونده داشته است و حتی از وی سیگار درخواست کرده است.

این مسئول بحرینی افزود که وی دکتر جلیله العالی را در جریان دوره بازداشتش مشاهده کرد و هیچ گونه آثار شکنجه‌ای در وی نبود و این دکتر از وی خواسته است تا برخی لوازم ضروری را در دوره بازداشت برایش مهیا کند.

این در حالی است که سازمان‌های حقوق بشری بحرینی و بین‌المللی با ارائه اسناد و مدارکی ثابت کرده‌اند تعدادی از معترضان بعد از آغاز جنبش اعتراضی مردم از فوریه سال 2011 میلادی تاکنون در زندان‌های رژیم بحرین شکنجه شده و از آنها اعتراف گیری شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها