امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19334
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 89
جشنواره فصلی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تابستان سال 91 آغاز به کار کرد و دوره‌های اول تا سوم آن در تابستان، پاییز و زمستان سال ...

جشنواره فصلی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تابستان سال 91 آغاز به کار کرد و دوره‌های اول تا سوم آن در تابستان، پاییز و زمستان سال گذشته بین دفاتر استانی این خبرگزاری برگزار شد و با معرفی نفرات برتر و اهدای جوایز پایان یافت.

هم اکنون در چهارمین دوره جشنواره، قرار است در کنار دفاتر استانی، خبرنگاران تحریریه مرکزی خبرگزاری نیز در یک بخش مجزا در جشنواره شرکت کنند.

دبیرخانه جشنواره در این خصوص اعلام کرد: «پس از برگزاری موفق سه مرحله از جشنواره، ویژه آثار دفاتر استانی، شورای سیاست‌گذاری این جشنواره تصمیم گرفت بخشی مجزا برای خبرنگاران تحریریه تهران نیز به صورت همزمان برگزار کند تا فضای رقابت و تلاش برای ارتقای بیش از پیش سطح کیفی، در این مجموعه نیز ایجاد شود.»

این جشنواره که توسط اداره‌کل آموزش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به مدت 10 روز برگزار می‌شود، به آثار خبرنگاران در فصل بهار سال 1392 در چهار رشته خبر، مصاحبه تفصیلی، گزارش و یادداشت اختصاص دارد.

آثاری که در فاصله زمانی اول فروردین تا 31 خرداد ماه در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس منتشر شده‌اند، امکان حضور در این رقابت را دارند. هر خبرنگار می‌تواند در دو رشته از چهار رشته موجود شرکت کند و در هر رشته، سه اثر را به دبیرخانه جشنواره بفرستد.

مهلت شرکت در جشنواره تا بیستم تیرماه است و جزئیات بیشتر و معیارهای ارزیابی داوران در هر چهار رشته، به ایمیل تمامی خبرنگاران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ارسال می‌شود.

به افرادی که رتبه برتر هر یک از رشته‌های چهارگانه را به دست آورند، جایزه نقدی سه میلیون ریالی اهدا می‌شود و رتبه‌های دوم و سوم نیز به ترتیب، جایزه‌های دو میلیون ریالی و یک و نیم میلیون ریالی دریافت می‌کنند. همچنین آثار برتر به صورت مجزا در یک کتابچه چاپ و منتشر می‌شود.

/انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها