امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19355
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، نمایشگاه منتخبی از آثار حجمی که سال 91 در تهران نصب شده است در قالب ماکت از امروز 10 تیرماه در نگارخانه برگ برپا ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، نمایشگاه منتخبی از آثار حجمی که سال 91 در تهران نصب شده است در قالب ماکت از امروز 10 تیرماه در نگارخانه برگ برپا خواهد شد.

شهر تهران در سال 91 حدود 200 مجسمه و اثر حجمی را در دل خود جای داد که اکنون منتخبی از ماکت‌های این آثار  شامل 50 ماکت در ابعاد مختلف از امروز تا 19 تیرماه در نگارخانه برگ پیش روی علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

هدف از برپایی این نمایشگاه تبادل نظر میان هنرمندان و صاحب نظران حوزه مدیریت شهری و ایجاد زمینه نقد و بررسی زیباسازی از منظر شهری اعلام شده است.

به گزارش فارس، سازمان زیباسازی شهرداری تهران هر ساله تعداد قابل توجهی آثار حجمی و مجسمه‌ با موضوعات و رویکردهای مختلف را در تهران جانمایی و نصب می‌کند که مجموع این آثار در سال گذشته حدود 200 اثر بوده است.

این سازمان برای تأمین نیازهای حجمی شهر تهران به طور متناوب اقدام به برگزاری دو رویداد بزرگ در سطح ملی و بین‌المللی می‌کند که با عنوان دوسالانه‌ مجسمه‌های شهری و سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران برگزار می‌شود.  

نمایشگاه احجام نصب شده در سال 91 امروز دوشنبه 10 تیرماه ساعت 16 در نگارخانه برگ واقع در میدان هروی، خیابان شهید وفامنش، خیابان شهید جمالی، عمارت عین الدوله گشایش خواهد یافت.

انتهای پیام/ ا
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها