امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19356
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 169
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رانبیر کاپور و پدر بازیگر او ریشی کاپور نقش‌های اصلی فیلم را بازی می‌کنند و منتقدان سینمایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رانبیر کاپور و پدر بازیگر او ریشی کاپور نقش‌های اصلی فیلم را بازی می‌کنند و منتقدان سینمایی در انتظار اکران عمومی آن هستند.

«بشارام» به دو دلیل سخت مورد توجه رسانه‌های گروهی و منتقدان سینمایی قرار گرفته است: رانبیر کاپور بازیگر آن و آبیناو کاشیاپ کارگردان آن.

تازه‌ترین فیلم رانبیر کاپور «این جوانی دیوانگی است»، هم اکنون با موفقیت بسیار زیاد روی پرده سینماهای هند است و تهیه‌کننده گان «بشارام» با بهره‌گیری از این موفقیت کلان، می‌خواهند فیلم جدید رانبیر کاپور را هم زودتر اکران عمومی کنند.

از سوی دیگر «بشارام» دومین فیلم سینمایی آبیناو کاشیاپ در مقام کارگردانی پس از فیلم بسیار پرفروش «دابانگ» (2010) با بازی سلمان خان است و منتقدان می‌خواهند ببینند این فیلم‌ساز در کار جدید خود چه کرده است.

«بشارام» در سکوت کامل خبری جلوی دوربین رفته و کسی اطلاعی از خط اصلی قصه آن ندارد. گفته می‌شود قصه فیلم در ارتباط با رابطه پدر و فرزندی و مسائل و مشکلات مربوط به آن است و رانبیر کاپور در آن در نقش کاراکتر بشارام بازی کرده است.

به نوشته سایت سینمایی ایندیا اف ام، سازندگان «بشارام» امیدوارند این فیلم موفقیت کلان مالی و اقتصادی دو فیلم «دابانگ» و «این جوانی دیوانگی است» را تکرار کند.

«این جوانی دیوانگی است» چهار هفته قبل به روی پرده سینماهای هند رفت و خیلی سریع به صورت پدیده صنعت سینمای هند درآمد.با وجود گذشت چند هفته از اکران عمومی این کمدی رمانتیک جوان پسند، هنوز هم استقبال تماشاگران هندی از آن خوب و بالا است.

فروش کلی فیلم طی این مدت- که هفته قبل حدود 10 کرور فروش داشت- به 187 کرور رسیده است و اهل فن پیش‌بینی می‌کنند  فروش آن به 200 کرور هم برسد.

قبل از این فقط «3احمق» عامرخان موفق به یک فروش 200 کروری در جدول گیشه نمایش سینماهای هند شده است.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما در رابطه با «بشارام» این پرسش را مطرح می‌کنند که آیا این فیلم هم می‌تواند مثل «این جوانی دیوانگی است» به فروشی 190 کروری در سینماهای هند دست پیدا کند یا خیر؟

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار