امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19369
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۵
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمدشریف ملک زاده امروز در مراسم تجلیل از صادر کنندگان و صنعتگران نمونه کشور اظهار داشت: در هیئت دولت واگذاری تصدیگری ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمدشریف ملک زاده امروز در مراسم تجلیل از صادر کنندگان و صنعتگران نمونه کشور اظهار داشت: در هیئت دولت واگذاری تصدیگری های سازمان میراث فرهنگی به بخش خصوصی بحث شد و روی این موضوع کار کارشناسی زیادی انجام گرفت برخی اظهار می کنند مخالف این واگذاری هستند. ما نمی خواهیم مجوزها را به اتحادیه های حسن و حسین واگذار کنیم بلکه این اتحادیه ها استانی و تخصصی هستند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی افزود: برخی در سازمان میراث فرهنگی مخالف واگذاری های امور به بخش خصوصی هستند. در این میان من دارم با تمام وجود از این طرح حمایت می کنم و همین جا اعلام می کنم بعضی از دوستان کارشناس که با این طرح مخالف هستند را بیرون می‌اندازیم چون این کار باید انجام شود.

ملک زاده گفت: ارائه جواز تاسیس، پروانه بهره برداری و ایجاد بازارچه های صنایع دستی باید به اتحادیه های استانی و انجمن های صنعتی حوزه صنایع دستی داده شود.

وی ادامه داد: این اختیارات مختص هنرمندان بوده و هنرمندان بخش خصوصی هستند که باید از آنها حمایت کنیم تا چرخه  اقتصاد بچرخد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار داشت: واگذاری صدور مجوزهای سه گانه کارگاه‌های صنایع دستی کشور را به تمام هنرمندان و جامعه صنوف تبریک می گویم و تا زمانی که در این سازمان هستم اجازه سوء استفاده و اظهارنظرهای غیرکارشناسی را نمی دهم.

ملک زاده گفت: بخش خصوصی و هنرمندان صنوف باید از این جریان حمایت کنند چرا که این حرکت ارزنده باعث تحرک و بلوغ بخش خصوصی خواهد شد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها