امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19372
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۵
تعداد بازدید: 129
حسن رادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: سبد کالایی کارمندان و فرهنگیان به میزان وجوه واریزی ...

حسن رادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: سبد کالایی کارمندان و فرهنگیان به میزان وجوه واریزی سازمان‌هایشان در حال تحویل است.

وی گفت: در این سبد 20 هزار تن برنج، 10 هزار تن شکر، 9 هزار تن روغن و 10 هزار تن گوشت مرغ در نظر گرفته شده است.

معاون وزیر صنعت گفت: در هر سبد کارمندی 10 کیلوگرم برنج، 5 کیلوگرم شکر، 5 بطری 900 گرمی روغن و 5 کیلوگرم گوشت منجمد داخلی در نظر گرفته شده است.

رادمرد در پاسخ به این سوال که قیمت هرکدام از این اقلام چقدر است، گفت: نوع برنج هندی 1121 ،کیلویی 3650 تومان، شکر کیلویی 1300 تومان، هر بطری 900 گرمی روغن با قیمت‌های قبل از افزایش آن 3470 تومان و هرکیلو گرم مرغ منجد 4600 تومان تحویل داده می‌شود.

وی در پاسخ به اینکه امروز قانون حمایت از اقشار آسیب‌پذیر توسط رئیس‌جمهور ابلاغ شده است، گفت: بخشنامه این قانون هنوز به دست ما نرسیده و دستورالعمل‌های اجرایی آن نیز هنوز تهیه نشده است.

رادمرد گفت: در صورت طی مراحل فوق به لحاظ ذخایر کالاهای اساسی هیچ مشکلی در تامین کالاهای مورد نیاز اقشار آسیب‌پذیر که در قانون عنوان شده است، نداریم.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها