امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19373
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۵
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از مدیران خبرگزاری‌ها، مطبوعات و سایت‌های خبری با حضور در محل استقرار موقت ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از مدیران خبرگزاری‌ها، مطبوعات و سایت‌های خبری با حضور در محل استقرار موقت رئیس جمهور منتخب در مرکز تحقیقات استراتژیک، به هم‌اندیشی درباره دولت یازدهم پرداختند.

در ابتدای این نشست که با دعوت وزارت ارشاد صورت گرفت، محمدرضا صادق به تبیین اهمیت نقش و جایگاه رسانه‌ در تحقق اهداف ملی و اعتلای نظام اسلامی پرداخت و از ضرورت استفاده از آراء و نظرات اصحاب رسانه در دولت «تدبیر و امید» سخن گفت.

وی با ابلاغ سلام رئیس جمهور منتخب، گفت که روحانی به دلیل فشردگی برنامه دیدارهایش با مسئولان از عدم حضور در این جلسه عذرخواهی کرده است اما این موضوع موجب گلایه برخی حاضران شد.

تعدادی از مدیران رسانه‌ها از جمله سیدمحمود دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات با تأکید بر لزوم حضور رئیس جمهور منتخب در اولین نشست رسمی با رسانه‌ها، جلسه را ترک کردند.

حجت‌الاسلام روحانی با اطلاع از این موضوع، دقایقی در جلسه شرکت کرد و ضمن عذرخواهی از حضار به ‌دلیل زمان اندک حضورش در جلسه، به مدیران مسئول قول داد در آینده نزدیک، جلسه‌ مبسوطی با اهالی رسانه برگزار کند.

وی با تأکید بر نقش محوری و کلیدی رسانه‌ها در جامعه، متذکر شد: دولت آینده ارتباطات دو سویه‌ای با اصحاب رسانه خواهد داشت و از آنها به عنوان نمایندگان افکار عمومی می خواهیم که توقعات و انتظارات ملت را به دولت منتقل کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها