امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19383
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 136
«حسن محمدی» مدیر بخش مؤسسات نمایشگاه قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص ...

«حسن محمدی» مدیر بخش مؤسسات نمایشگاه قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص کناره‌گیری سازمان دارالقرآن از حضور در نمایشگاه قرآن کریم گفت: امسال برای حضور مؤسسات در نمایشگاه فرا‌خوانی از سوی ما اعلام شد و سازمان دارالقرآن هیچ در‌خواستی مبنی بر برپایی غرفه در بخش مؤسسات به ما نداده است.

وی از اختصاص بیشترین فضا در بخش مؤسسات به سازمان دارالقرآن در نمایشگاه سال گذشته خبر داد و گفت: غرفه‌های ما در سال گذشته 6 و 9 متری بود و غرفه اتحادیه هم حدود 18 متر بود، اما با این حال ما حدود 36 متر فضا به سازمان اختصاص دادیم که با وجود این مقدار فضا هم با مخالفت مسئولان سازمان روبرو شدیم و با سفارش رئیس نمایشگاه با حذف برخی مؤسسات فضای غرفه سازمان دارالقرآن را به 42 متر افزایش دادیم.

مدیر بخش مؤسسات نمایشگاه قرآن با اشاره به اینکه تقسیم‌بندی مؤسسات در نمایشگاه قرآن در دو بخش مؤسسات مردمی و دولتی است، گفت: مؤسسات حاضر در نمایشگاه به دو بخش مؤسسات مردمی و مؤسسات دولتی تقسیم شده‌اند و سال گذشته حدود 90 متر فضا در بخش مؤسسات دولتی که در طبقه دوم نمایشگاه است به سازمان دار‌القرآن اختصاص دادیم که مورد قبول سازمان قرار نگرفت و آنها تأکید بر حضور در بخش مؤسسات مردمی داشتند، حتی رئیس سازمان دارالقرآن در یک تماس تلفنی به من گفت که فضا را به مؤسسات ندهید و به ما بدهید، با این حال با تلاش فراوان و حتی حذف برخی از مؤسسات 42 متر فضا به سازمان دارالقرآن اختصاص یافت.

محمدی در خصوص غرفه اتحادیه مؤسسات در نمایشگاه قرآن سال گذشته گفت: سال گذشته غرفه اتحادیه مؤسسات قرآنی به عنوان رئیس بخش حدود 18 متر بود و محوطه جلوی بخش یک فضای عمومی برای استراحت و مطالعه شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده بود.

وی از 97 درخواست غرفه برای نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: امسال حدود 97 درخواست غرفه به دست ما رسید که با توجه به محدودیت فضا تنها 34 غرفه با متراژ‌های 6 و 9 متری طراحی شد، البته یک غرفه 20 متری برای مدارس حفظ قرآن در نظر گرفتیم و غرفه اتحادیه تشکل‌های قرآنی به عنوان مدیر بخش 19 متر است.
انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها