امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19387
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 93
«علی منصوری» مدیر بخش «دولت قرآنی» نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

«علی منصوری» مدیر بخش «دولت قرآنی» نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص فعالیت‌های این بخش گفت: در این بخش ویژگی‌های دولت از منظر قرآن کریم بیان شده است.

استخراج آیات مرتبط با برنامه‌های دولت از قرآن

وی از نصب تابلو‌هایی با مضامین قرآنی در این بخش خبر داد و گفت: ابتدا کارشناسان ما آیات مربوط به برنامه‌های دولت مانند رفتار با مردم، حفظ عزت کشور، راه‌های ایجاد رابطه با سایر دولت‌ها و موضوعات دیگر را از قرآن کریم استخراج، سپس این مطالب در قالب تابلو‌هایی برای علاقه‌مندان نمایش داده می‌شود.

نمایش آیات استخراج شده به همراه عکس در قالب تابلو

منصوری از نمایش تابلو‌های عکس در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: در کنار تابلو‌های آیات استخراج شده از قرآن نمایشگاهی از تابلو‌های عکس و مرتبط با همان آیات تهیه کرده‌ایم و در کنار متن آیات نمایش می‌دهیم.

مدیر بخش دولت قرآنی نمایشگاه قرآن در خصوص نحوه چینش تابلو‌ها در این بخش گفت‌: این بخش به شکل «هزارتو» طراحی شده و به صورت دایره‌ای شکل است، یعنی باز‌دیدکنندگان از نقطه‌ای وارد بخش شده و پس از بازدید از نقطه دیگری بخش را ترک می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بخش «دولت قرآنی» با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری تهران در فضایی به مساحت 860 متر مربع در شبستان اصلی مصلی بزرگ «امام‌خمینی(ره)» برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها