امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19391
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، چندی پیش زمزمه‌هایی از واگذاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان به شهر همدان و عدم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، چندی پیش زمزمه‌هایی از واگذاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان به شهر همدان و عدم برگزاری آن در اصفهان شنیده شد که مسئولان بنیاد فارابی علت این امر را بدهی شهرداری اصفهان به این بنیاد عنوان و بیان کرده بودند که شهرداری اصفهان به تعهدات خود به بنیاد فارابی عمل نکرده است.

بلافاصله پس از این سخنان مسئولان بنیاد فارابی، دبیر اجرایی بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان اظهار کرد: تعهدات شهرداری به بنیاد فارابی راه‌اندازی یک دبیرخانه دائم سینمای کودک بود که شهرداری اصفهان به هر دو آنها عمل کرده است و نمی‌دانیم مشکل بنیاد فارابی با برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان چیست.

اما در همین زمینه دبیر اجرایی جشنواره فیلم کودک و نوجوان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: برای برگزاری جشنواره بیست و هفتم فیلم کودک در اصفهان هیچ مشکلی با بنیاد فارابی نداریم و هم اکنون در تهران در حال رایزنی برای فراهم آوردن مقدمات این جشنواره در اصفهان هستیم.

مجید شهیدی‌فر ادامه داد: مشکلاتی رسانه‌ها مبنی بر عدم برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان، واگذاری جشنواره به همدان و بدهی شهرداری اصفهان به بنیاد ملی فارابی مربوط به گذشته بوده است و هم اکنون هیچ مشکلی برای برگزاری جشنواره وجود ندارد.
انتهای پیام/63019/ع20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها