امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19392
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آئین افتتاح «هفته فرهنگی سوئیس» جمعه 14 تیر از ساعت 17 در تالار استاد شهناز خانه ی هنرمندان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آئین افتتاح «هفته فرهنگی سوئیس» جمعه 14 تیر از ساعت 17 در تالار استاد شهناز خانه ی هنرمندان ایران برگزار می شود.

خانه‌ هنرمندان ایران و سفارت سوئیس، به‌ مناسبت صد‌و‌‌چهلمین سال روابط این دو کشور، نمایشگاهی مشترک از پوستر و عکس هنرمندان ایرانی و سوییسی را به مدت پنج روز برگزار می‌کند. «ورنر یکر»، طراح گرافیک نامدار سوییس در مراسم گشایش این نمایشگاه به سخنرانی و ارائه آثار خود خواهد پرداخت.

پوسترهای «ورنر یکر»  همراه با پوسترهای «مصطفی اسداللهی»، «ابراهیم حقیقی»، «قباد شیوا»، «فرشید مثقالی» و زنده‌یاد «مرتضی ممیز» در نگارخانه‌ ممیز خانه‌ی هنرمندان ایران نمایش دادخواهد شد. همچنین در نگارخانه‌ زمستان گزیده‌ای از عکس‌های طبیعت سوئیس از  «یانیک بارتولوتزی»، «ژول تتمانتی»، «ماریو دل‌کورتو»، «بآت شویتزر» در کنار عکس‌هایی از طبیعت ایران از «بهزاد ترکی‌زاده»، «فرید ثانی»، «حسین رحمانی»، «ابراهیم صافی»، «بردیا سعادت»، «حسن غفاری»، «حسین کریم‌زاده» به نمایش در خواهد آمد.

علاقه مندان برای حضور در این برنامه می توانند جمعه 14 تیر از ساعت 17 به تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها