امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19396
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار فارس، سهیلا کیاسی دبیر کارگروه اشتغال و کارآفرینی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و دبیر جشنواره گفت: در راستای تحقق ماده 11 قانون ...

به گزارش خبرنگار فارس، سهیلا کیاسی دبیر کارگروه اشتغال و کارآفرینی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و دبیر جشنواره گفت: در راستای تحقق ماده 11 قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی دبیرخانه کار گروه اشتغال وکار آفرینی معاونت توسعه مدیریت و منابع در نظر دارد نخستین جشنواره معرفی آثار فرهنگی و هنری کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با رویکرد توسعه مشاغل خانگی و با هدف فراهم نمودن بستر مناسب برای ایده یابی و توسعه کارآفرینی فرهنگی متناسب با هریک از فعالیت‌های فرهنگی و هنری، شناسایی توانمندی‌ها و مهارت‌های فرهنگی و هنری نیروی انسانی شاغل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهره مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالقوه کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود.

دبیر کارگروه اشتغال و کارآفرینی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و دبیر جشنواره اظهار داشتند: از محورهای این جشنواره می‌توان به معرفی آثار، محصولات و خدمات فرهنگی و هنری، امور فرهنگی (چاپ و نشر)، امور هنری (گرافیک، عکاسی، صنایع دستی، هنرهای تجسمی، موسیقی و ...)، امور سینمایی، سمعی و بصری، امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای و امور پ‍‍‍ژوهشی اشاره کرد.

دبیر جشنواره مهلت ارسال آثار توسط همکاران شاغل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان های تابعه را تا 25 مرداد ماه سال جاری اعلام کردند.

کیاسی اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه پنجم توسعه که دولت موظف است به استناد اصول بیست و هشتم (28) و چهل و سوم (43) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با توجه به سند چشم انداز بیست ساله، مشاغل خانگی را مطابق این قانون ساماندهی و حمایت نماید، این جشنواره با شعار اشتغال فرهنگی، اقتصاد خانواده برنامه ریزی و در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

وی هم چنین در ادامه گفت: تمامی برنامه ریزی و اجرای این جشنواره در دبیرخانه کارگروه اشتغال و کارآفرینی وزارت متبوع انجام شده است.

کارکنان وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://edm.farhang.gov.ir و یا fair.farhang.gov.ir مراجعه نمایند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار