امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19399
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، داوران دومین دوره جشنواره عکس رژان متشکل از رخشان بنی‌اعتماد، سیف‌الله صمدیان، محمود کلاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، داوران دومین دوره جشنواره عکس رژان متشکل از رخشان بنی‌اعتماد، سیف‌الله صمدیان، محمود کلاری و مجید سعیدی در کنار میشل ستبون عکاس فرانسوی آثار این دوره  جشنواره عکس رژان را داوری خواهند کرد.

جشنواره رژان هر سال یک موضوع که مصداق عینی به ظاهر شفافی ندارد و از نظرگاه‌های گوناگونی می‌توان به آن نگریست را به رقابت گذاشته که عکاسان می‌توانند بر اساس خلاقیت‌های فردی‌شان، در هر ژانر و گونه‌ای این موضوع را به تصویر بکشند.

جشنواره موضوعی عکس رژان سعی می‌کند تا فرصتی خلاقانه و آزاد از دید عکاسان سراسر جهان برای موضوع محوری خود فراهم آورد. رویکردی که موجب شده تا رژان، «آب» را به عنوان موضوع جشنواره سال دوم برگزیند.

 آثار در دو بخش اصلی با موضوع آب و بخش ویژه با موضوع آب‌رسانی به رقابت گذاشته می‌شوند.

میشل ستبون، عکاس مطرح فرانسوی است که اولین عکس امام خمینی(ره) را در نوفل لوشاتو را گرفته است.

وی سال 1357 برای ثبت انقلاب اسلامی به ایران آمد. ستبون عکاس مستند اجتماعی  است که عکاسی را به طور تجربی آموخته بود. او به ایران آمد تا نفیس‌ترین عکس‌های انقلاب ایران به نام او ثبت شود. عکس‌هایی که شاید کامل‌ترین منبع عکس‌های مستند تاریخ انقلاب ایران به شمار رود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها