امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۰:۱۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 194
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 425
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود، سید حسن امامی رضوی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود، سید حسن امامی رضوی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع زلزله 6.1 ریشتری در استان بوشهر گفت: خوشبختانه علی‌رغم شدت زلزلهبه گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود، سید حسن امامی رضوی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع زلزله 6.1 ریشتری در استان بوشهر گفت: خوشبختانه علی‌رغم شدت زلزله تلفات چندان بالا نبوده است.

وی افزود: ما هنوز منتظر گزارش‌های دقیق‌تر پیرامون تلفات دقیق در زلزله این منطقه هستیم و تمام نیروهای ما در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: نیروهای ما در استان بوشهر به طور کامل استقرار یافته و در حال خدمت‌رسانی به مجروحان و بازماندگان احتمالی حادثه هستند.

امامی رضوی همچنین از اعزام نیروهای کمکی از سایر استان‌ها به استان بوشهر خبر داد و گفت: نیروهای درمانی و بهداشتی از استان‌های فارس و هرمزگان نیز برای کمک به حادثه‌دیدگان زلزله به منطقه کاکی استان بوشهر اعزام شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها