امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19400
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، مهدی نصیری رئیس کانون ملی گفت: بعد از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، مهدی نصیری رئیس کانون ملی گفت: بعد از حدود پنج سال وقفه در برگزاری جشن کانون ملی منتقدان تئاتر ایران که عمدتا به دلیل مشکلات و مسایل مالی به تاخیر افتاده بود، جشن سالانه کانون با مساعدت و همکاری مدیریت اداره کل هنرهای نمایشی یک هفته بعد از عید سعید فطر برگزار می‌شود.
 
وی افزود: پیشتر قرار بود که این جشن همزمان با هفته تئاتر و در اردیبهشت ماه برگزار شود و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مراحل انتخاب بهترین‌های تئاتر در سال 1391 صورت گرفته و حتی نامزدهای ده بخش معرفی شده بودند اما زمان برگزاری مراسم بنا به دلایلی تاکنون به تعویق افتاده بود تا اینکه با قول مساعد و همکاری آقای قادر آشنا مدیر اداره کل هنرهای نمایشی مقرر گردید این مراسم در اولین فرصت برگزار شود.
 
نصیری تصریح کرد: امیدواریم که اجرایی شدن جشن سالانه کانون ملی منتقدان در تابستان امسال زمینه را برای برگزاری مستمر و مداوم این رویداد توسط کانون ملی منتقدان در سال‌های آینده نیز فراهم کند. بر همین اساس طبق تصمیم‌گیری‌های صورت گرفته و تفاهم میان اداره کل هنرهای نمایشی و هیئت مدیره کانون ملی منتقدان به امید خدا از سال آینده این جشن اردیبهشت هر سال برگزار می‌شود و مطمئن هستیم که به سرعت جایگاه و اعتبار گذشته‌اش را در میان رویدادهای مهم تئاتری کشور باز خواهد یافت.
 
رئیس کانون ملی منتقدان تئاتر ایران ضمن اشاره به اینکه بخش اصلی مراسم به انتخاب و معرفی سیزده برگزیده حوزه‌های مختلف فعالیت تئاتری در سال 91اختصاص دارد، اضافه کرد: علاوه بر معرفی سیزده هنرمند منتخب که با رای و نظر اعضاء کانون ملی منتقدان و جمع بندی نهایی هیئت مدیره کانون انتخاب شده‌اند، امسال برای نخستین بار اهداء مدالیون کانون ملی منتقدان تئاتر هم طراحی شده و در برنامه قرار گرفته است که به زودی جرئیات بیشتر در مورد آن اعلام خواهد شد.
 
مهدی نصیری در پایان ضمن ابراز امیدواری نسبت به برگزاری شایسته جشن سالانه کانون گفت: این جشن با همکاری و مساعدت مرکزهنرهای نمایشی قطعا یک هفته بعد از عید سعید فطر برگزار می‌شود و جزئیات بیشتر درباره برگزیده‌ها، نحوه برگزاری و مکان برگزاری آن به زودی اعلام خواهد شد. 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها