امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19402
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه هیئت رسیدگی موسسات هنری تک منظوره با حضور حمید شاه آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه هیئت رسیدگی موسسات هنری تک منظوره با حضور حمید شاه آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلیل صادقی‌زاده دبیر هیات رسیدگی به امور موسسات تک منظوره و جمعی از مدیران برگزار شد.

صادقی‌زاده در این نشست با اشاره به این که صدور مجوز موسسات در سطوح ملی و منطقه‌ای به معاونت امور هنری تخصیص یافته است، گفت: تاکنون تقاضای دریافت بیش از پنجاه مجوز در حوزه‌های موسیقی، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی و مد و لباس به دست ما رسیده است که این پرونده‌ها در حال طی کردن مراحل قانونی خود برای دریافت مجوز هستند.

وی افزود: امیدواریم تعداد این موسسات با همکاری افراد صاحب‌نام و هنرمندان شاخص در شاخه‌های مختلف هنری افزایش یابد و شاهد گستردگی این موسسات در سطوح عالی‌تر باشیم. چرا که معتقدیم شکل‌گیری و رشد این موسسات می‌تواند به عنوان بازوان اجرایی و قدرتمند در معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نقش به سزایی در راستای تقویت هنر ایفا کند.

بنابر این گزارش، در جلسه اخیر هیئت رسیدگی به موسسات تک منظوره به طور کلی سه پرونده پس از بررسی، موفق به دریافت مجوز شدند. دو پرونده در زمینه موسیقی و یک پرونده در زمینه مد و لباس بوده است. لازم به ذکر است که برگزاری این جلسات در روزهای آتی ادامه دارد و سایر اخبار متعاقبا ارسال خواهد شد.

به گزارش فارس، «موسسات هنری تک منظوره» به افرادی که در زمینه‌های تجسمی، موسیقی، ‌نمایشی و مد لباس شاخص هستند و درخواست مجوز از ارشاد کرده‌اند را بررسی می‌کند که تاکنون دو پرونده در زمینه موسیقی برای ایجاد استودیو و آموزشگاه و یک پرونده در زمینه مد و لباس موفق به دریافت مجوز شده‌اند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها