امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19404
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۱
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مخاطبان این نشریه در جدیدترین شماره آن خواننده گفتگوهایی با محمدعلی علومی، نویسنده رمان «دیو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مخاطبان این نشریه در جدیدترین شماره آن خواننده گفتگوهایی با محمدعلی علومی، نویسنده رمان «دیو سپید پای دربند»، جلال فهیم هاشمی، مدیر انتشارات روزبهان و زهرا محمدی، استاد زبان روسی دانشگاه تهران هستند.

در 116 صفحه آخرین شماره از «داستان» مطالبی راجع به استعداد داستان‌نویسی، کتاب‌های «خوش‌نشین» علی مؤذنی و «سه گزارش کوتاه درباره نوید و نگار» مصطفی مستور، زندگی چند نویسنده فرانسوی، اقتباس از «آنا کارنینا»ی تولستوی، و همچنین بریده‌ای از رمان منتشرنشده محمدرضا بایرامی منتشر شده است.

داستان‌ها و نوشته‌هایی از محسن سلیمانی، المیرا دادور، سینا به‌منش، یژ پیتلاکوفسکی، وسام العصفوری، ویکتور شندروویچ، حمیرا قادری و حسن میرعابدینی، نیز صفحاتی از شماره نهم این نشریه را به خود اختصاص داده‌اند.                                                                                                                                                                                                   

8 کتاب پیشنهادی این شماره از «داستان» نیز در صفحات «قفسه» معرفی شده‌اند.

شماره جدید ماهنامه «داستان» به سردبیری محمدحسین بدری از سوی بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان به قیمت 2500 تومان عرضه شده است
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها