امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19417
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۲
تعداد بازدید: 189
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال در گزارشی از ناآرامی‌های مصر ابراز داشت که پلیس این کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال در گزارشی از ناآرامی‌های مصر ابراز داشت که پلیس این کشور از چند روز قبل به احزاب سیاسی [از جمله اخوان‌المسلمین] اعلام کرده بود که از دفاتر آنها در اعتراضات دفاع نخواهد کرد.

در این گزارش تصریح شده است که حمله به دفاتر اخوان‌المسلمین بیانگر ماهیت «فاقد رهبر» اعتراضات علیه مرسی است. سیاست‌مداران مخالف مرسی و فعالان این جریان ظاهرا هیچ کنترلی بر کسانی که دست به حملات مزبور زده‌اند، نداشتند.

با این حال، رهبری اخوان‌المسلمین در صدور هشدار در خصوص دفاع از دفاتر خود خوب عمل کرد. فیلم‌هایی که از حمله به دفاتر اخوان منتشر شده، تیراندازانی را نشان می‌دهد که احتمالا از اعضای اخوان‌المسلمین هستند و به سوی مهاجمین شلیک می‌کنند. البته این ویدئوها به‌طور مستقل قابل تایید نیست.

وال‌استریت ژورنال با طرح این ادعا که اخوان‌المسلمین در حال منزوی شدن در مصر است همچنین از پیوستن تعدادی از نیروهای پلیس به مخالفان مرسی خبر داده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها