امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۲۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19429
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «یحیی غدار» دبیرکل تجمع عربی اسلامی حمایت از مقاومت با غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «یحیی غدار» دبیرکل تجمع عربی اسلامی حمایت از مقاومت با غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت، در محل سفارت ایران ملاقات و در خصوص تحولات منطقه گفت‌وگو کرد.

یحیی غدار ضمن تبریک پیروزی حسن روحانی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: این انتخابات بزرگترین حماسه دموکراتیک در جهان کنونی به شمار می‌رود. در قرن بیست و یکم که همچنان شاهد انتقال وراثتی قدرت در برخی کشورها هستیم، مردم ایران با حضور گسترده و انتخاب آزاد خود معنای واقعی دموکراسی را به جهانیان آموختند.

دبیرکل تجمع عربی اسلامی حمایت از مقاومت با اشاره به تظاهرات میلیون‌ها نفر از مردم مصر در مخالفت با محمد مرسی گفت: تاریخ مصر تاکنون شاهد چنین حضور گسترده مردمی نبوده است.

غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان نیز ضمن تشریح و ارزیابی تحولات منطقه اظهار داشت: ملت‌های منطقه ذاتا دارای روحیه ضد صهیونیستی بوده و در صورت فراهم شدن شرایط، خواستار روی کار آمدن حکومتی هستند که در محور مقاومت و در برابر رژیم صهیونیستی قرار داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها