امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19433
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۳
تعداد بازدید: 93
 «حمدین صباحی»، یکی از رهبران جبهه نجات ملی معارض مصر که در تظاهرات روز گذشته 30 ژوئن در میدان التحریر قاهره حضور داشت، در گفت‌وگو با خبرنگار ...

 «حمدین صباحی»، یکی از رهبران جبهه نجات ملی معارض مصر که در تظاهرات روز گذشته 30 ژوئن در میدان التحریر قاهره حضور داشت، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره افزود: مردم مصر خواهان برگزاری انتخابات پیش از موعد و زود هنگام هستند.

بنیانگذار جریان مردمی مصر که در کنار تظاهرات تظاهرات کنندگان میدان التحریر حضور یافته بود، در ادامه گفت که تظاهرات کنندگان خواهان سرنگونی نظام اخوان‌المسلمین و برگزاری انتخابات پیش از موعد و سرنگونی قانون اساسی هستند که درباره آن توافقی صورت نگرفته است.

صباحی افزود: شمار معترضین موجود در میدان التحریر و دیگر میدان‌های مصر توان سرنگونی نظام را دارند و تاکید کرد که معترضان مصری تا زمان برکناری این نظام مستبد میدان‌ها را ترک نخواهند کرد.

حمدین صباحی در ادامه گفت: مردم مصر این توان را دارد تا انقلاب خود را باز پس گیرد و قاتلان شهدا را قصاص و اهداف خود را با تظاهرات‌های مسالمت آمیز محقق کند و مردم مصر این نظام بی‌رحم مستبد را سرنگون خواهد کرد و ما به مصر به خاطر باز پس گیری انقلابش تبریک می‌گوییم.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار