امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19435
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۳
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری فرانسه گزارش داد که چهار وزیر مصری به دلیل حمایت از خواسته‌های معارضان این کشور از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری فرانسه گزارش داد که چهار وزیر مصری به دلیل حمایت از خواسته‌های معارضان این کشور از سمت خود استعفا دادند.

اسکای نیوز نیز گزارش داده بود که وزرای امور حقوقی ، ارتباطات، گردشگری و محیط زیست تصمیم دارند به نشانه همبستگی با معارضان از سمت خود استعفا دهند.

از سوی دیگر پایگاه الیوم السابع به نقل از یک منبع دولتی مصر گزارش داد که «حاتم بجاتو» وزیر امور پارلمان استعفای خود را به کابینه ارائه کرده اما هنوز در مورد آن تصمیم‌گیری نشده است.

وی اشاره کرد که وزرای محیط زیست و ارتباطات و گردشگری نیز در حال انجام بررسی‌های لازم برای ارائه استعفانامه خود در سایه شرایط کنونی کشور هستند. 

روز گذشته مصادف با 30 ژوئن اولین سالروز‌ مراسم تحلیف محمد مرسی رئیس جمهور مصر در میدان التحریر بود که معارضان حکومت با دعوت به شرکت در تظاهرات خواستار برکناری مرسی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری شدند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار