امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19437
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی فلسطین(وفا)، یکی از پرسنل مسجدالاقصی گفت که گروهی از شهرک‌نشینان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رسمی فلسطین(وفا)، یکی از پرسنل مسجدالاقصی گفت که گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست و حدود 60 سرباز زن اسرائیلی با لباس نظامی با پشتیبانی نیروهای پلیس اسرائیلی از سمت باب المغاربه به مسجدالاقصی یورش آوردند.

به گفته وی، نیروهای پلیس اسرائیلی مستقر در دروازه‌های مسجدالاقصی، اقدامات خود علیه جوانان و طلاب علم را بیشتر کرده و به دقت کارت‌های هویت آنها را بازرسی می‌کنند.

نیروهای اشغالگر اسرائیلی امروز دوشنبه دو شهروند فلسطینی از اهالی شهر طولکرم را بازداشت کردند و به گفته یک منبع امنیتی فلسطین، یک یگان نظامی دو شهروند به نام‌های «سعد یوسف عوض»(23 ساله) و «نایف نبیل ابوالحلا»(20 ساله) را پس از یورش به منزل آنها در محله غربی شهر بازداشت کردند.

نیروهای اشغالگر اسرائیلی بامداد امروز نیز هفت شهروند از استان نابلس، الخلیل و بیت لحم را ربودند.

منابع امنیتی فلسطین گفتند که نیروهای اشغالگر سه شهروند در جنوب نابلس را بازداشت کردند که یکی از آنها شهردار شهرک حواره است و نظامیان صهیونیست با تعدادی جیپ نظامی به شهرک حواره یورش برده و تعدادی از منازل را بازرسی و «ناصر جهاد مفضی»(43 ساله) را بازداشت کردند.

نظامیان صهیونیست همچنین به روستای عوریف یورش برده و «عارف خالد صفدی»(21 ساله و برادرش احمد را بازداشت کرده و در استان الخلیل نیز نیروهای اشغالگر دو شهروند از شهرک بیت امر واقع در شمال الخلیل را ربودند.

«محمد عوض» سخنگوی کمیته‌های مردمی مقاومت در برابر شهرک‌سازی نیز اظهار داشت که اشغالگران صهیونیست در منطقه صافا پس از یورش به منازل شهروندان سه فلسطینی به نام‌های محمود عماد اخلیل، سیف کساب علی ابودیه و حسان آدم اخلیل را بازداشت کردند که با احتساب این افراد از اوایل سال جاری میلادی تا کنون 70 فلسطینی در این شهرک به بازداشت درآمده‌اند.

یک منبع امنیتی فلسطینی نیز گفت که نیروهای اشغالگر یک جوان به نام «محمد ولید العزه»(23 ساله) را پس از یورش به منزل آنها به بازداشت خود درآوردند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها