امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1944
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 204
محمد سلگی مسئول ستاد اجرایی بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

محمد سلگی مسئول ستاد اجرایی بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس درباره حضور ناشران این بخش اظهار داشت: حدود 600 ناشر بخش دانشگاهی با 53 هزار عنوان در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارند.

به گفته وی، متراژ غرفه‌های ناشران بخش دانشگاهی مشخص اما هنوز اعلام نشده است؛ البته باید ناشران ابتدا باید هزینه غرفه‌ها را پرداخته و سپس مستقر شوند از این رو نرم‌افزاری در این راستا وجود دارد که به محض آماده شدن ناشران اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

سلگی تاکید کرد: دیروز آماده بودیم تا غرفه‌های ناشرانی که نیاز به غرفه‌آرایی و ساماندهی هستند معرفی کنیم اما فکر می‌کنیم از امروز یا فردا کار چینش آغاز می‌شود.

مسئول ستاد اجرایی بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در پاسخ به اینکه ناشران باید ابتدا پول واریز و سپس اقدام به چینش کنند، تصریح کرد: برای اینکه ناشران مستقر شوند باید اجاره بهای غرفه را پرداخت کنند، از این نظر نرم‌افزاری وجود دارد، البته ناشران به مانند سال‌های قبل پول را به حساب وزارت ارشاد واریز می‌کنند، در نتیجه ما به لحاظ فنی از امروز آماده‌ایم که ناشران را معرفی کنیم تا غرفه‌هایی که نیازمند غرفه‌آرایی مفصل هستند از فردا کار ثبت‌نام را نهایی و غرفه‌هاشان را تحویل بگیرند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار