امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19440
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۳
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «جیهان»، افراد زیادی کنجکاو هستند که «رجب طیب اردوغان» نخست‌وزیر ترکیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «جیهان»، افراد زیادی کنجکاو هستند که «رجب طیب اردوغان» نخست‌وزیر ترکیه تعطیلات تابستانی خود را کجا سپری می‌کند. به ویژه که وی طی سه روز گذشته در انظار عموم و رسانه‌ها ظاهر نشده است.

آخرین بار، اردوغان، چهارشنبه گذشته در قصر «دولما بهجة» در استانبول ظاهر شد. در این روز وی با اعضای کمیته مامور بررسی مذکرات صلح با مردم معترض ترکیه دیدار کرد. پس از این دیدار، وی دیگر در انظار عموم ظاهر نشد و وی به همراه خانواده‌اش به تعطیلات تابستانه رفت.

سوالی که برای همه مطرح است، مکان کنون اردوغان است. بر اساس این گزارش، نخست‌وزیر ترکیه، روستای گردشگری «حاجیلار کویو» واقع در نزدیکی شهرک «اورلا» از توابع شهر ساحلی «ازمیر» واقع در غرب ترکیه را برای استراحت انتخاب کرده است.

بر اساس این گزارش، محافظان شخصی اردوغان، تدابیر شدیدی را در گردشگاه حاجیلار کویو، برقرار کرده‌اند و به هیچ کس به استثنای افرادی که پیش از این در این روستا حضور داشتند، اجازه ورود داده نمی‌شود. از سوی دیگر نیروهای امنیتی زمینی، دریایی و هوایی اوضاع امنیتی در این منطقه را تحت کنترل دارند.

این در حالی است که پلیس ضد شورش ترکیه همچنان به سرکوب معترضان در شهرهای مختلف ادامه می‌دهد و دیروز نیز برای متفرق کردن معترضان کرد در 7 شهر ترکیه، از گاز اشک‌آور و آب با فشار قوی استفاده کردند.

وزارت کشور نیز اعلام کرده است که برای تمامی سرکوب‌کنندگان تظاهرات‌های مردمی ترکیه، پاداش نقدی در نظر گرفته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار