امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19450
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۳
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نشریه آلمانی «اشپیگل»،‌ «یواخیم گوک» رئیس‌جمهور آلمان در واکنش به انتشار اخباری در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از نشریه آلمانی «اشپیگل»،‌ «یواخیم گوک» رئیس‌جمهور آلمان در واکنش به انتشار اخباری در زمینه جاسوسی سازمان امنیت ملی آمریکا از دفاتر اروپایی با ابراز نگرانی شدید در این زمینه خواستار روشنگری آمریکا در این زمینه و حفاظت هر چه بیشتر از اطلاعات شد.

گوک که امنیت شهروندان آلمانی را در معرض خطر می‌بیند در این مورد با اشاره به سخنان «بنجامین فرانکلین» گفت: « هر کسی که آزادی را از بین می‌برد تا امنیت را تامین کند، در نهایت هر 2 را از دست خواهد داد.»وی توضیح در زمینه اخبار مربوط به جاسوسی را غیرقابل چشم‌پوشی دانست.

«آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان، «زابینه‌ لویتهویزر اشناربرگر» وزیر دادگستری و «اشتفان زایبرت» سخنگوی دولت آلمان نیز به گزارش اخیر درباره جاسوسی آمریکا واکنش نشان داده بودند و از آن انتقاد کردند.

«ادوارد اسنودن» مامور پیشین سازمان اطلاعات آمریکا که مدتی است افشاگری‌های وی جریان‌ساز شده است، مدرکی را در اختیار این نشریه قرار داده که متعلق به 3 سال پیش است و حاکی از شنود نمایندگی اتحادیه اروپا در پایتخت ایالات متحده است.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها