امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19455
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۳
تعداد بازدید: 200
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس عراقچی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به بیانیه مشترک وزیران خارجه شورای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس عراقچی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به بیانیه مشترک وزیران خارجه شورای همکاری خلیج فارس و اتحادیه اروپا در منامه و اظهارات برخی مقامات شرکت کننده در حاشیه نشست مزبور درباره جمهوری اسلامی ایران گفت: متاسفانه در جریان برگزاری این نشست شاهد برخی مواضع غیر اصولی و بی پایه بودیم که نشان دهنده عدم درک درست این کشورها از واقعیت‌های جاری منطقه است.

سخنگوی وزارت خارجه افزود: تکرار ادعای بی اساس دخالت ایران در تحولات سوریه در حالی صورت می‌گیرد که برخی از این کشورها با مواضع خصمانه خود هرگونه راه‌حل سیاسی را با شکست مواجه ساخته و با حمایت از گروه‌های مسلح تکفیری به بهانه حمایت از مردم بیگناه به قتل و غارت مردم این کشور دامن زده‌اند.

عراقچی تکرار ادعاهای بی اساس در خصوص جزایر سه گانه ایرانی، برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز جمهوری اسلامی ایران، نیروگاه اتمی بوشهر و بی توجهی به تغییرات و تحولات جاری در منطقه خلیج فارس را مصداق‌های بارز و روشن عدم آگاهی آنان نسبت به واقعیت‌ها و حقایق موجود در صحنه سیاسی منطقه مهم و حساس خلیج فارس ذکر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها