امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19476
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۴
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در نشست امروز هیئت نظارت بر مطبوعات، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار گرفت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در نشست امروز هیئت نظارت بر مطبوعات، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار گرفت که طی آن 6 نشریه و2 پایگاه اطلاع‌رسانی مجوز انتشار دریافت کردند. مجوزهای صادره شامل 2 ماهنامه و 4 فصلنامه هستند. همچنین 19 مورد تغییر صاحب امتیازی و مدیرمسئولی و شماری نیز درخواست‌های تغییر وضعیت مطبوعات مورد بررسی و موافقت قرار گرفت.

 در این جلسه با انتشار ماهنامه «آرموت» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «سیدمجید حسینی زاد»، ماهنامه «صدای رسا» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «محدثه باباعلی مقدم»، فصلنامه «Iranian Journal of Healt Safty and Environment» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «احمد جنیدی جعفری»، فصلنامه «کاوشگر آزمایشگاه» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «بهرام باقرپور»، فصلنامه «کتاب و سنت» به صاحب امتیازی «دانشگاه قرآن و حدیث» و مدیرمسئولی «هادی صادقی»، فصلنامه «روان شناسی علم و فرهنگ» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «محمدحسین ایمانی خوشخو» موافقت شد.

در این جلسه همچنین با فعالیت پایگاه‌های اطلاع رسانی اینترنتی «روش نیوز» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «سعید عین‌الهی»، «انتخاب» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «مصطفی فقیهی» موافقت شد.

همچنین در این جلسه با تغییر صاحب امتیازی نشریه «لبیک» به «مؤسسه فرهنگی هنری راه روشن»، «موفقیت» به «مؤسسه فرهنگی همه راز موفقیت»، «ساخت و ساز» به «شرکت گروه نشریات ساخت و ساز»، «سبحان» به «مؤسسه فرهنگی هنری دنیای اندیشه سبحان»، «مکث» به «مهدی معزی»، «نگاه کویر» به «احمدرضا حسنی»، «فضیلت» به «کریم خورسندی مژدهی»، «تنیس» به «فرشید نوروزخانی» موافقت و با تغییر مدیرمسئولی نشریات «صنعت امروز» به «محمدسعید فریدونی»، «سلام بچه‌ها» به «علی کسماری بنائی»، «فقه مقارن» به «احمد مبلغی»، «تجارت امروز» به «محبوبه حسینی پور»، «تصویر سلامت» به «جعفر صادق تبریزی»، «فردای گیلان» به «علی پورحسن آستانه»، «راه سلامت. ایمنی. محیط زیست» به «حسین کاکوئی»، «هیدروژن و پیل سوختی» به «مسعود رضائی»، «طب آریا نوین» به «کاترین حقیقی»، «شهرنگار» به «علی اصغر قائمی» و «پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج» به «اسماعیل احمدی» موافقت شد.

در ادامه این جلسه تغییر وضعیت 10 نشریه مورد بررسی و موافقت قرار گرفت.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها