امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19478
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۴
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین دوره از دوره‌های توانمندسازی سمن‌های رسانه و فضای مجازی به همت اداره کل مشارکت‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین دوره از دوره‌های توانمندسازی سمن‌های رسانه و فضای مجازی به همت اداره کل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان و در راستای سیاست‌های هم افزایی و توانمندسازی سمن‌های جوانان و توسعه مشارکت آنان در عرصه‌های اجتماعی، با حضور دستگاه‌ها و سمن‌های حوزه رسانه و فضای مجازی برگزار می‌شود.

دومین دوره توانمندسازی سمن‌های حوزه رسانه و فضای مجازی با اهداف آموزش، ارتقای مهارت و ظرفیت سازی، فراهم آوردن بستری مناسب جهت هم فکری و هم اندیشی و زمینه سازی جهت ارتباطات مستمر و پایدار با هر یک از دبیران جهت ارتقای سطح آگاهی سازمان‌های مردم نهاد برگزار می‌شود.

از جمله کارگاه‌های تخصصی پیش بینی شده در این دوره می‌توان به کارگاه تخصصی رسانه‌های اجتماعی با رویکرد دوم و شبکه‌های اجتماعی با رویکرد فیس بوک (تفاوت ها و اشتراک‌ها)، کارگاه آموزشی دکترین اقدام در شبکه‌های اجتماعی، کارگاه رسانه‌های اجتماعی و جریان‌های اجتماعی (تهدیدها و فرصت‌ها) و کارگاه تخصصی حکمرانی و نظام آموزشی در دنیای مجازی (مطالعه موردی زندگی دوم ) اشاره کرد.

اولین دوره توانمندسازی سمن‌های رسانه و فضای مجازی اسفند ماه سال گذشته به میزبانی استان خوزستان برگزار شد و دومین دوره آن 11 لغایت 13 تیر ماه در هتل پژوهش واقع در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها