امروز : دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - 2019 June 24
۱۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 195
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 394
شهلا میرگلوبیات نماینده مردم ساوه و عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به جلسه ...

شهلا میرگلوبیات نماینده مردم ساوه و عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون بهداشت مجلس، گفت: در جلسه عصر امروز، آقای طریقتشهلا میرگلوبیات نماینده مردم ساوه و عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون بهداشت مجلس، گفت: در جلسه عصر امروز، آقای طریقت منفرد برای بررسی آخرین مباحث مربوط به حوزه بهداشت و درمان در جلسه کمیسیون بهداشت درمان حضور یافتند.

وی با اشاره به تفکیک دانشگاه علوم پزشکی تهران از دانشگاه علوم پزشکی ایران افزود: نمایندگان در مجموع معتقدند که تفکیک دانشگاه علوم پزشکی نیاز به کار کارشناسی دارند و تفکیک آن در شرایط کنونی و با فوریت نمی‌تواند درست و به مصلحت باشد.

نماینده مردم ساوه با بیان اینکه وزیر بهداشت بر مشورت با نمایندگان و اعضای کمیسیون بهداشت برای تفکیک دانشگاه علوم پزشکی تاکید داشت، افزود: آقای وزیر ابراز امیدواری کرد که در کمیسیون تلفیق، بودجه‌ جداگانه‌ای برای دانشگاه علوم پزشکی در نظر گرفته شود.

میرگلوبیات گفت که راه‌اندازی مجدد دانشگاه علوم پزشکی تهران در شرایط کنونی می‌تواند هزینه‌های مادی و معنوی را برای دانشجویان و نظام پزشکی کشور تحمیل کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها