امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1950
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 332
 سعید هنرمند از اعضای صنف طراحان صحنه و مجریان فنی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به اینکه عده‌زیادی از ...

 سعید هنرمند از اعضای صنف طراحان صحنه و مجریان فنی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به اینکه عده‌زیادی از اعضای صنف طراحان صحنه و مجریان فنی خواستار قانومند شدن این صنف هستند طبق هماهنگی‌های لازم با سعید الهی قائم مقام هیات ساماندهی صنوف سینمایی دیدار و درخواست‌های خود را مطرح کردیم.

 وی افزود: در این دیدار ابتدا آقای الهی در مورد مزایای قانونی شدن صنوف و ثبت آنها صجبت کردند که از جمله به ثبت نام مسکن مهر و وام و ... اشاره کردند.

 هنرمند خاطرنشان کرد: در ادامه این دیدار بحث‌هایی در مورد اساسنامه پیشنهدی صنف مطرح شد و بنده برخی از انتقادات مطرح شده توسط خانم قراچه‌داغی رئیس صنف طراحان صحنه و مجریان فنی را با آقای الهی در میان گذاشتم و ایشان هم کاملا منعطف با موضوع برخورد کردند و قرار شد در جلسه‌ای دیگر پیشنهادات و انتقادات خود را نسبت به اساسنامه مطرح و در این خصوص به نتیجه کامل برسیم.

 وی در خاتمه اظهار داشت: نگاه ما نسبت هیات ساماندهی صنوف و شخص سعید الهی کاملا مثبت است و به همین دلیل رایزنی‌های خود را برای رسیدن به نتیجه مطلوب که به نفع همه اعضای صنف طراحان صحنه و مجریان فنی باشد ادامه خواهیم داد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار