امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19502
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در مراسم افتتاحیه اردوهای ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی دانشجویی که در دانشگاه فنی انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: عنوان جهاد یادآور ایثارهای بی‌نظیری از بهترین انسان‌های خودساخته است.

وی افزود: تیرماه یکی از ماه‌های درخشان دفاع مقدس است. پدران شما دانشجویان در آن دوران از خاک جمهوری اسلامی دفاع کردند. در عملیات والفجر8 حدود 85درصد از نیروهای ما را بسیجیان تشکیل می‌دادند و ما در این عملیات اوج عصبانیت عراقی‌ها را شاهد بودیم.

فضلی در ادامه افزود: دشمن نیز با عملیات دفاع متحرک می‌‌خواست قدری از عظمت عملیات رزمندگان ما را تحت‌الشعاع قرار دهد و ما در آن روز شاهد بودیم که دشمن در باطل خودش چقدر مصمم است و حال ما در حق خودمان مصمم‌تر.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین خطاب به دانشجویان اردوهای جهادی، تصریح کرد: شما جوانان برای جهاد سازندگی نیت خود را خدایی کنید چرا که این جهاد هم برای خودتان سازنده است و هم برای کشورمان، آن هم در سال حماسه اقتصادی و سالی که مردم از حماسه سیاسی نیز سربلند بیرون آمدند.

وی در پایان سخنان خود اشاره‌ای به سخنان رهبر انقلاب درباره اردوهای جهادی کرد و گفت: رهبر انقلاب حرکت عظیم بسیج سازندگی و اردوهای جهادی را از خود جوانان دانشجو می‌داند و معتقدند که این جوانان سفیران کار و تلاش خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار