امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19516
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، کاظم شادمهر ظهر امروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان فیروزکوه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، کاظم شادمهر ظهر امروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان فیروزکوه در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان، به بیان اولویت‏های عمرانی این نهاد در سال 92 پرداخت.
وی گفت: برنامه‏های عمرانی این نهاد وابسته به اعتبارات دریافتی از فرمانداری شهرستان فیروزکوه و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است.
شادمهر افزود: احداث زمین چمن مصنوعی در منطقه کلفور و تکمیل ساختمان رختکن ورزشکاران در این محل، اولویت نخست این نهاد در مقوله عمرانی است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه از احداث زمین فوتبال در قسمت انتهایی همین منطقه خبر داد و یادآور شد: این زمین روباز با عنوان زمین چمن شماره سه آزادگان احداث می‏شود.
تعمیر اساسی سالن ورزشی روستای طرود
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: فونداسیون یک سالن چندمنظوره ورزشی در مجموعه آزادگان ریخته شده است که تکمیل آن از جمله برنامه‏های پیش روی این اداره در سال جاری است.
شادمهر خاطرنشان کرد: در صورت تخصیص اعتبارات کافی، احداث سالن چندمنظوره ورزشی در کنار استخر شنای شهدا و تعمیر اساسی سالن ورزشی روستای طرود از توابع بخش مرکزی شهرستان که بر اثر وقوع سیلاب در سال گذشته با  خسارت‏های زیادی مواجه شده است، در دستور کار قرار خواهد گرفت.
اعزام ورزشکاران به رقابت‏های درون و برون شهرستانی
شادمهر همچنین با اشاره به لزوم تامین وسیله ایاب و ذهاب مناسب برای اعزام هیئت‏های ورزشی و ورزشکاران رشته‏های مختلف به رقابت‏های درون و برون شهرستانی بیان داشت: با همکاری و مساعدت فرمانداری شهرستان، تامین یک دستگاه مینی‏بوس یا میدل‏باس به همین منظور عملیاتی می‏شود.
وی به هزینه چهار تا شش میلیون تومانی اعزام فوتبالیست‏های باشگاه آفاق شهرستان در سال گذشته اشاره کرد که تامین یک وسیله نقلیه مناسب، این قبیل هزینه‏ها را به طور چشمگیری کاهش خواهد داد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان فیروزکوه خاطرنشان کرد: احداث ساختمان اداری جدید و ترمیم سایر اماکن ورزشی شهرستان، دیگر برنامه‏های این نهاد در بخش عمرانی است که در صورت تامین اعتبارات به آنها پرداخته می‏شود.
جراید محلی از ورود غیرتخصصی به عرصه ورزش خودداری کنند
سرپرست اداره ورزش و جوانان فیروزکوه در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از عملکرد شایسته خبرنگاران خبرگزاری‏ها، به انتقاد از درج برخی اخبار در جراید و روزنامه‏های محلی بدون هماهنگی با این اداره پرداخت.
شادمهر گفت: متاسفانه در ادوار گذشته ملاحظه شده که گاهی برخی از این جراید با ورود غیرتخصصی و نا آگاهانه به عرصه ورزش، اخباری را منعکس کردند که یا اصلاً اتفاق نیفتاده بود و یا در بیان آنها مبالغه شده بود.سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه گفت: احداث چند زمین چمن فوتبال و سالن‏های چندمنظوره از جمله اولویت‏های عمرانی ورزش این شهرستان است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان فیروزکوه هشدار داد: انعکاس این قبیل اخبار بدون هماهنگی با اداره ورزش و جوانان تبعاتی را برای منطقه به دنبال دارد.
معرفی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان فیروزکوه
سرپرست اداره ورزش و جوانان فیروزکوه خاطرنشان کرد: روابط عمومی ناموس هر دستگاه اداری است و نهاد ورزش و جوانان شهرستان به رغم کمبود پرسنل سعی می‏کند تا در اسرع وقت نسبت به رفع این نقیصه و گماردن یک مسئول کار کشته در این عرصه که اخبار و اطلاعات را از کانال این اداره در اختیار رسانه‏ها قرار دهد، اهتمام داشته باشد.
شادمهر همچنین تصریح کرد: در آینده‏ای نزدیک و به منظور ایجاد انگیزه بیشتر در امر ورزش، هیئت‏ها، ورزشکاران، داوران و مربیان برتر هر هفته و هر ماه شهرستان در خبرگزاری‏ها و جراید محلی معرفی و شناسانده می‏شوند.
انتهای پیام/2568/ق40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها