امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19521
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۵۳
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، محسن مومنی شریف عصر امروز در نشست سراسری مسئولان دفاتر مطالعات و فرهنگ پایداری کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، محسن مومنی شریف عصر امروز در نشست سراسری مسئولان دفاتر مطالعات و فرهنگ پایداری کشور اظهار داشت: وظایف بسیار زیادی در عهده این حوزه است که با وجود انجام اقدامات فراوان هنوز بسیاری از برنامه‏ها مانده است.

وی با اشاره به اینکه حوزه هنری کشور به برگزاری نشست‏ها نیاز دارد، تصریح کرد: از چنین نشست‏هایی با حضور مسئولان دفاتر حمایت می‏کنیم.

رئیس حوزه هنری کشور با بیان اینکه ادبیات پایداری از مطرح‎ترین و مورد توجه‏ترین حوزه‏های ادبیات محسوب می‏شود که همواره مورد توجه مردم و محققان قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: دست‏یابی به چشم‎انداز بسیار وسیع توسط هنرمندان از مهم‏ترین دستاوردهای این ادبیات به شمار می‏رود.

وی با اشاره به اینکه نگاه چشم‏انداز هنرمندان در ادبیات پایداری فراتر از دنیای مادی است، اضافه کرد: در واقع رئالیسم جدیدی در این ادبیات توسط هنرمندان این حوزه تعریف شده است.
مومنی شریف با بیان اینکه با گذشت بیش از 20 سال هنوز جنگ تاثیر گذار است، یادآور شد: این تاثیر به دلیل چشم‎انداز وسیع هنرمند ایجاد می‏شود.
وی در زمینه ادبیات ایران با تاکید بر اینکه ادبیات و هنر پیش از انقلاب اسلامی در کشور ادبیاتی فردی و درون‏گرا بوده است، ادامه داد: این ادبیات پس از پیروزی انقلاب اسلامی به ادبیاتی منتظم و متعهد تبدیل می‏شود که با جامعه نیز سر و کار دارد.

این مقام مسئول با بیان اینکه ادبیات و هنر پس از انقلاب اسلامی ارزش‏های اخلاقی را مورد توجه قرار داده است، اذعان داشت: بر اساس نظریات محققان این ادبیات مورد قبول واقع شده است.
وی در زمینه خاطره نیز با تاکید بر اینکه خاطره بخش مهمی از ادبیات ایران را تشکیل می‏دهد، یادآور شد: باید خاطرات رزمندگان حفظ شود تا به دست فراموشی سپرده نشود.
انتهای پیام/73006/ق30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها