امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19527
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۵۳
تعداد بازدید: 171
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سیدیاسر جبرائیلی بعدازظهر امروز در مراسم رونمایی و نقد و بررسی کتاب خانواده، سواد رسانه‌ای و رسانه‌های دیجیتال که در محل ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سیدیاسر جبرائیلی بعدازظهر امروز در مراسم رونمایی و نقد و بررسی کتاب خانواده، سواد رسانه‌ای و رسانه‌های دیجیتال که در محل فرهنگسرای اندیشه برگزار شد اظهار داشت: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افتخار این را دارد که به عنوان پنجمین سایت پربازدید در ایران مطرح شود ضمن آنکه این خبرگزاری موفق به کسب رتبه نخست از حیث سرعت انتشار اخبار نیز شده است.

معاون آموزش و پژوهش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خود را متعلق به مردم ایران می‌داند و از این رو موفقیت خود را با مردم کشور شریک می‌کند.

وی با بیان اینکه بعد از ظهور اینترنت خبرگزاری به عنوان مرجع خبری و صاحب مخاطب ظهور کرد و سایت‌های خبرگزاری‌ها مخاطبان آن یافتند ادامه داد: پرداختن به فضای مجازی و اینترنت همواره یکی از دغدغه‌های این خبرگزاری بوده است.

جبرائیلی با بیان اینکه دغدغه دیگر این خبرگزاری یافتن مخاطبان خاص مکتوب بوده است ابراز داشت: بر همین اساس درصدد آن برآمدیم تا کتابی را در رابطه با اهمیت فضای مجازی منتشر کنیم.

معاون آموزش و پژوهش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ادامه داد: جامعه‌پذیری فرایندی است که طی آن ارزش‌ها از نسلی به نسل دیگر در یک نظام سیاسی منتقل می‌شود و این امر مستلزم بهره‌گیری از ابزارهایی است که اینترنت و فضای مجازی به عنوان اصلی‌ترین این ابزارها مطرح می‌شود در این رابطه اگر فضای مجازی به درستی شناخته نشود می‌تواند به عنوان یک پدیده شکاف نسلی بروز کند.

جبرائیلی گفت: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با به چاپ رساندن کتاب خانواده سواد رسانه‌ای و رسانه‌های دیجیتال درصدد گشت تا فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی را برای خانواده‌ها بازگو کند.

جبرائیلی در ادامه در معرفی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: این خبرگزاری در 36 مرکز استان و مراکز مهم کشور دفتر دارد و روزانه بیش از 1500 خبر، گزارش و تحلیل منتشر می‌کند که نیمی از آن مربوط به اخبار استانها می‌شود.

به گفته وی، این امر حاکی از عدالت رسانه‌ای است.

معاون آموزش و پژوهش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ادامه یادآور شد: این خبرگزاری در 25 کشور نیز دفتر و رابط خبری فعال دارد که از جمله می‌توان به کشورهای سوریه، لبنان، کشورهای آسیایی، قفقاز و ... اشاره کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها