امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19571
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۹
تعداد بازدید: 182
حجت‌الاسلام سیدکاظم واعظ موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: ملت ایران با پیروی از دلسوزان نظام، علمای بزرگوار و مراجع تقلید و ...

حجت‌الاسلام سیدکاظم واعظ موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: ملت ایران با پیروی از دلسوزان نظام، علمای بزرگوار و مراجع تقلید و به ویژه مقام معظم رهبری در 24 خرداد سال 92 با حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی مسئولیت خطیر و سنگین خودشان را در این موقعیت حساس زمانی به بهترین نحو ممکن انجام دادند و هم اتحاد و انسجام داخلی را به رخ دشمنان کشیدند.

وی افزود: این حضور پر شور سبب حیرت و شگفتی همه بدخواهان داخلی و خارجی نظام شد و معلوم شد که نظام اسلامی با پشتوانه چند ده میلیونی آحاد جامعه اسلامی می‌تواند در عرصه‌های بین‌المللی حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد که خود نشانگر اقتدار کافی برای نظام اسلامی است.

عضو مجلس خبرگان بیان کرد: از آنجا که رئیس جمهور منتخب در آینده‌ نزدیک باید تنفیذ ریاست جمهوری خود را از دستان مقام معظم رهبری دریافت کند لازم است توجه داشته باشد که مسئولیت خطیر و سنگینی از طرف ملت شهیدپرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی بر روی دوش ایشان و همکارانی که انتخاب خواهد کرد، گذاشته‌ شده است.

وی ادامه داد: باید دوستان دیگری هم که احیانا طرفداری از کاندیداهای دیگر کرده‌اند و در عرصه رقابت انتخاباتی به نتیجه مطلوب خود نرسیده‌اند متوجه باشند که رئیس جمهور منتخب، رئیس جمهور همه ملت‌ است.

واعظ موسوی توصیه کرد: باید برای رسیدن به همه آرزوهای دیرینه ملت فداکار ایران و جامه عمل پوشاندن به شعارهای انقلاب و خواسته‌های ملت ایران همه دست به دست هم دهند و در صدد کارشکنی و سنگ اندازی نباشند تا دولت آینده هم بتواند بر مسائل جزئی موجود در داخل غلبه پیدا کند.

وی افزود: دولت منتخب باید با برنامه‌ریزی‌ دقیق و منسجم و استفاده از همه سلیقه‌های درون نظام همانگونه که وعده فرا جناحی بودن و اعتدال را داده‌ است عمل کند و در عرصه‌های جهانی و بین‌المللی ایران اسلامی را به جایگاه شایسته و والای خودش برساند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: دولت منتخب باید به گونه‌ای رفتار کند تا همچنان ایران به عنوان یک کشور مقتدر، تأثیرگذار و موثر در صحنه‌های بین‌المللی مطرح بوده و راهکارهای مناسب را در مسیر پیاده کردن عدالت در عرصه جهان است به خوبی بپیماید و بتواند به الگوی مناسبی برای همه ملت‌های به پا خاسته درآسیای میانه، خاورمیانه و دیگر نقاط جهان تبدیل شود.

وی اظهار داشت: برای رسیدن به این اهداف که هم ثبات داخلی و هم اقتدار خارجی را به دنبال خواهد داشت به یک رفاه ملی و هماهنگ و حماسی همانند حماسه 24 خرداد نیازمندیم و باید همه افراد دست اندرکار نظام اسلامی در تحقق این آرمان دست به دست هم دهند و امیدواریم به جایگاه واقعی در عرصه‌های بین‌المللی هر چه زودتر دست یابیم.
انتهای پیام/2258/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها