امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19596
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 63
حجت‌الاسلام سید محمود علوی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه در گذشته ...

حجت‌الاسلام سید محمود علوی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه در گذشته شاهد بودم که با روی کار آمدن یک جریان سیاسی در قوه مجریه، مدیران جریان رقیب کنار گذاشته می‌شدند، گفت: این اقدام که مدیران دولت های قبلی حذف می‌شدند به یک نوع عقده تبدیل شد و حاصل آن تخریب دولت‌ها بود.

وی با بیان اینکه مردم از حذف مدیران به بهانه‌های سیاسی خسته شده بودند و از همین رو به گفتمان اعتدال روی آورده و آقای حسن روحانی را نماد اعتدال تشخیص دادند، اظهار داشت: آقای روحانی همانطور که خودشان فرد معتدلی هستند در عمل نیز مسیر اعتدال را دنبال خواهند کرد و از ظرفیت همه جناح‌ها استفاده و مانع به حاشیه رفتن جناح خاصی خواهند شد.

علوی با تاکید بر اینکه معیار اعتدال اشخاص، ادعای خود آنها نیست بلکه تشخیص شخص روحانی به عنوان رئیس‌ قوه مجریه است که افراد را برای همکاری معتدل تشخیص دهد، تصریح کرد: در شرایط کنونی، همه دلسوزان باید کمک کنند تا آرزوی مقام معظم رهبری برای وحدت و توافق میان تمام نیروهای وفادار به نظام و انقلاب اسلامی محقق شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حسن روحانی بعد از کسب رای اعتماد از مردم، درباره گفتمان عقلانیت و اعتدال سخن گفت، افزود: اکنون که گفتمان عقلانیت و اعتدال پیروز شده است، اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و مستقل‌ها پیروز شده‌اند اما نه به تنهایی بلکه همه باهم؛ در یک کلمه می‌توان گفت که مردم پیروز انتخابات ریاست‌جمهوری شدند که حماسه مد نظر رهبری را محقق کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه همه باید دولت آینده را برای خلق حماسه اقتصادی همراهی کنند، گفت که با خلق حماسه اقتصادی نشاط و شادمانی مردم استمرار خواهد یافت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار