امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19597
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 90
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره اینکه ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره اینکه آقای روحانی معنای اعتدال را در صداوسیما به طور کامل بیان کردند، گفت: از نظر ایشان اعتدال به معنای جلوگیری از افراط و تفریط است.

وی افزود: اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست بلکه به معنای تعامل با حفظ حقوق و منافع ملی طرفین است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه در داخل نیز حفظ حقوق ملی در همه مسائل جزء اولویت‌های آقای روحانی است و حفظ  آرمان‌های نظام نیز جزئی از منافع ملی است، خاطرنشان کرد: آقای روحانی از مقام معظم رهبری به خاطر اینکه حماسه سیاسی را با تدبیر و تمهیدشان آفریدند، تجلیل و تقدیر کرد.

وی تاکید کرد: در ملاقاتی که بنده از طرف جامعه روحانیت مبارز با آقای روحانی داشتم ، وی بر پیگیری آرمان‌های نظام بدون اینکه افراد واجد شرایط طرد شوند، شایسته‌سالاری و فراجناحی عمل کردن تاکید داشت.

حجت‌الاسلام ابراهیمی افزود: آقای روحانی می‌خواهند جامعه، متحد و منسجم باشد و اصولگرا و اصلاح‌طلب معتدل در صحنه حضور داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها