امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19601
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 63
آیت‌الله سید احمد خاتمی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه حضور ...

آیت‌الله سید احمد خاتمی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه حضور 72 درصدی مردم در انتخابات، کام دشمنان را تلخ و کام دوستان انقلاب را در سراسر جهان شیرین کرد، گفت: مقام معظم رهبری امسال را بعنوان حماسه سیاسی نامگذاری کردند که این مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی در انتخابات به یاری خداوند محقق شد.

وی با بیان اینکه «انتظار آن است بگذاریم شیرینی حماسه سیاسی در کام‌ها بماند»، افزود: شیرین ماندن کام‌ها مستلزم آن است که همه با فراموش‌ کردن گذشته‌ها و کدورت‌ها به آینده فکر کنیم.

آیت‌الله خاتمی بر عبرت گرفتن از گذشته‌ها تاکید کرد و اظهار داشت: به سهم خودم، آیت‌الله محمد یزدی و آیت‌الله مصباح یزدی را از عالمان برجسته و انقلابی می‌دانم که هر دو سوابقی درخشان در انقلاب اسلامی و در حمایت از ولایت فقیه داشته‌اند؛ لذا اختلاف سلیقه در هر تشکلی طبیعی به نظر می‌رسد چرا که لازمه آزادی و اختیار انسان، اختلاف سلایق است.

وی افزود: به عنوان یک عضو کوچک جامعه مدرسین، انتظار دارم بزرگان با سعه صدر بیشتری از گذشته‌ها عبور کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از رسانه‌هایی که به اختلافات دامن می‌زنند خواست از اختلاف‌افکنی پرهیز کنند چرا که به گفته وی این اقدام به صلاح انقلاب اسلامی و مردم نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها